«Новое лицо» — он же новый министр обороны Алексей Резников

57
Итак, «новое лицо» — он же новый министр обороны Алексей Резников. И лишь малая часть пунктов из его декларации:
➡️ На счетах в банке:
🔸48 701 долларов в Preferred Bank (Сан-Франциско, США),
🔸72 437 долларов в Liechtensteinische Landesbank (Лихтенштейн).
➡️ Два пакета ценных бумаг, местонахождение — Британские Виргинские острова:
🔸акции Flings Advisors S.A.,
🔸акции Live Earth Ltd.
Там же у чиновника открыто два юрлица. Акции этих двух компаний появились у него в сентябре 2019-го и в мае 2020-го.
➡️ Наличными хранит 255 000 евро. Третьему лицу одолжил 1,1 миллиона долларов.
Патриот! Это у Порошенко все офшоры были плохими, а у этой власти они хорошие — с рюшками и розовыми бантиками.
Helgi Sharp
Заглянув до декларації нового міністра оборони. То як там із офшорами та закордонними рахунками? Наприклад, 48.701$ у в Preferred Bank міста Сан-Франциско, США та 74.437$ в країні Ліхтенштейн у Liechtensteinische Landesbank. Чи юрист Рєзніков міг заробити такі гроші? Мабуть міг, хоча, чи сплатив з них податки, не знаємо. Чи має право розмістити в іноземних банках? Нинішній закон цього не забороняє, але якось не зовсім певно себе почуваєш в країні, міністр оборони якої зберігає свої статки за кордоном. Ні, є й дещо в українських банках, а ще чверть мільйона євро в готівці. Ну, й понад мільйон доларів позичених іншій особі.
.
Офшори також є діючі. А що? він же не Порошенко. Це тому навіть порожній офшор був злочином, а людям із зеленої команди це нормально, у нас же тепер кожен ларьочник у офшорах грошики відмиває… Отже, два офшори, акції яких має міністр, на Британських віргінських островах: Flings Advisors S.A. і Live Earth Ltd. Цим уже нікого не здивуєш, а от те, що ці компанії міністр придбав уже після приходу зеленської команди та під час свого перебування у владі в 2019 та 2020 роках — трошки насторожує.
.
Але загалом, знаючи Рєзнікова, як в минулому успішного юриста (у минулому році він, попри державну службу, ще й встиг заробити на основному місці роботи в своїй компанії під 10 мільйонів гривень), я б не мав питань ні до статків декларанта, ні до його численних земельних ділянок, квартир, машин. Але ж може тоді вже скидаємо маску з написом «жити по новому» й чітко кажемо: «Все повертається на старі рейки, товариші». Бо якось воно невдобно виходить, коли своїм усе, а ворогам закон та ще й придирки до кожної цифрочки.
Поделиться:
Загрузка...