Новим власником телеканалу 112 є не Медведчук, а ФСБ та РФ

166

Варто усвідомлювати той факт, що новим власником телеканалу 112 є не Медведчук, а ФСБ та РФ.

Телебачення лишається найважливішим каналом формування суспільної думки, а одже найефективнішою інформаційною зброєю. РФ продовжує свою експансію і надалі вкладає гроші в українські ЗМІ — успішний досвід окупації Криму та ОРДЛО довів Путіну ефективність інформації, як зброї третього покоління.

Що при усьому цьому робить СБУ? Нічого, бо ця служба з самих верхів сповнена корупціонерами та агентами ФСБ. До того ж особи, які відповідальні за інформаційну безпеку України, з огляду на можливу схвильовану реакцію ЄС не готові до радикальних дій щодо демонтажу російських інформаційних осередків, яке може відбутися поза межами правових механізмів.

На мою думку в умовах війни діяти потрібно максимально жорстко. Війна — це не час для сантиментів. Але відсутність політичної волі у керівників держави, їх небажання визнати війну війною та дати бій окупантам зводить нанівець будь-яку ініціативу і ніхто не звертає уваги на обурення суспільства.

Тож українці і надалі будуть дивитися російське телебачення під українським брендом — доти, доки не демонтують гнилу владу разом з агентами РФ на кшалт Медведчука, Бойко, Кернеса, Добкіна, Вілкула та інших проросійських потвор.

P.S.: не знаю напевно, який бюджет на інформаційну війну зараз виділяє РФ, але для загального розуміння додам — з розсекречених архівів ЦРУ стало відомо, що під час «холодної війни» США вклали у розвиток радіостанцій за кордоном більше 400млн.$ й згодом цей напрямок діяльності було визнано найвпливовішим інструментом політичної війни.

Євген Шевченко

P.S. Медведчук выгнал программы «Радио Свобода» со 112 канала

Канал «112 Украина» с 20 августа в одностороннем порядке разорвал сотрудничество с «Радио Свобода».

Об этом представители телеканала заявили в официальном письме американскому Совету директоров вещания (BBG), отвечающему за распространение программ, сообщила «Радио Свобода».

Юридические лица, представляющие «112 Украина», объясняют это решение «запуском новых телевизионных проектов, посвященных актуальным событиям общественно-политической жизни и необходимостью выделения под это телевизионного времени».

«Радио Свобода/Радио Свободная Европа» выражает сожаление по поводу этого решения, которое избавит телезрителей канала «112 Украина» эксклюзивных материалов наших корреспондентов о событиях на востоке Украины и на международной арене», — заявила пресс-секретарь «Радио Свобода» Европа Джоанна Левисон.

Джоанна Левисон

«Наша миссия заключается в том, чтобы без цензуры предоставлять украинцам точную информацию о серьезных проблемах, с которыми они сталкиваются. И мы будем и в дальнейшем искать новых партнеров и платформы для связи с нашей аудиторией», — сказала она.

Канал «112 Украина» с 2017 года транслировал еженедельную телевизионную программу Радио Свобода «Донбас.Реалии», в сотрудничестве выходили еженедельные проекты «Военный Дневник» и «Завтра».

Зрители канала также дважды в неделю видели видеоопросы, которые корреспонденты «Радио Свобода» проводили на оккупированных территориях Донбасса.

Проект «Донбасс Реалии» позволил увеличить показатели канала в слоте программы в 1,8 раза по аудитории 18+ 50+. С января 2017 года с программой проконтактировало 7,6 млн зрителей в возрасте 18+, с программой «Завтра» с сентября 2017 – 6,7 млн зрителей в возрасте 18+. Программы не раз входили в ТОП-5 программ канала по рейтингу по аудитории 18+ 50+ (данные исследования телевизионной аудитории относятся ИТК, исследователь — Nielsen, мониторинг — Коммуникационный Альянс, данные предоставил телеканал «112 Украина»).

В июне 2018 на канале «112 Украина» сменился главный продюсер. Украинские медиаэксперты с тех пор заметили смещение акцентов в редакционной политике, в частности резкое увеличение цитирование украинского политика, близкого к Кремлю, Виктора Медведчука.

Канал «112 Украина», созданный в 2013 году, декларирует независимость и беспристрастность, официально его бенефициарным владельцем является гражданин Германии Эдуард Катц.

«Радио Свобода» вещает в Украине с 1954 года, после стримов с Майдана, с 2014 года редакция также занялась телевизионным производством. На украинских телеканалах выходят программы «Схемы: коррупция в деталях», «Ваша Свобода», «Субботнее интервью», «Крым.Реалии».

Редакция также готовит новости и эфиры на радио и имеет специальные проекты для жителей оккупированных территорий, такие как «Радио Донбасс.Реалии» и мультимедийную платформу «Крым.Реалии».

P.P.S. Прощання — це завжди трохи сумно. Тільки що попрощався з телеканалом, який перший почав регулярно запрошувати мене як незалежного експерта, і власне створив мою скромну відомість як «говорящої голови» щодо політики, всі інші мене запрошували вже тому, що побачили на 112-му.

Там завжди була комфортна обстановка, працюють симпатичні та цікаві журналісти та гостьові редактори. Ех, шкода… Але виконувати роль статиста у політичному шоу «великого політика», імітуючи «різноманіття думок» та «свободу слова» під просування кремлівських меседжів — не за те воювали, соррі за пафос.

Тож прощавай, 112-й, до кращих часів — зрештою, я сподіваюсь пережити нинішнього власника, тож повернення ще цілком можливе 

А щодо власника — певно, його повернення то добрий знак. Наших ворогів завжди підводила зарозумілість. Саме коли вони остаточно вирішували, що на нас можна «покласти», що їм вже можна всьо, і що боятися нічого, у нас рвався терпець, ми робили історію, а вони тікали з країни. Тож з поверненням, «великий політик», роби свою справу, доводь нас до наступного кроку — пора вже…

Evgen Dykyj

Поделиться:
Загрузка...