На Одещині померла військова, яка нещодавно вакцинувалася від COVID-19

101
На Одещині раптово померла військова, яка недавно прищепилась від коронавірусу

Про це повідомляє командування Медсил ЗСУ у Facebook.

«Раптово втратила свідомість жінка-військовослужбовець. Співслужбовцями було одразу викликано швидку медичну допомогу. Медики проводили реанімаційні заходи, які, на жаль, не мали успіху», — йдеться у повідомленні.

Вона найближчим часом, мала поїхати в зону ООС, тому 21 березня отримала щеплення від COVID-19.

«Станом на ранок 23.03 скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу вона страждала на гіпертонічну хворобу», — заявили у командуванні.

Судово-медична експертиза призначена на сьогодні.

P.S.

Смертність б‘є рекорди.
Сьогодні вже 342 людини.
Інфікованих понад 14 тисяч.
Можемо вже припускати, що насправді останніх набагато більше. Ймовірно в рази.
Лікарні забиті. Просто реально забиті по всій країні. Люди лежать в коридорах. Кисню часто просто немає — не підготували, не зробили.
В Києві теж рекорд — 1300 за добу. Одеська область, де донедавна влада закривала очі на роботу нічних клубів, — 1177.
Можна багато розповідати, але кожен день бачити фейс Степанова, який понад рік «обіцяє» вже немає сил. Вакцинація як така провалена. А тим часом на Одещині померла перша військова після щеплення, питання про причину смерті відкрите, але вчора вона отримала першу дозу Ковішілду, і дійсно це питання треба досліджувати.
Ми живемо на ще одній війні, яку не здатна зупинити бездарна влада. Людей гине все більше, а висновків ніхто не робить.
Чомусь зникли відосики Зеленського. Де ж вони? Чому президент країни, який так багато обіцяв не здатен тепер сказати і слова про ковідну катастрофу? Чи скликати РНБО по ситуації? Чи засідання ВР?
Ах так, вони боряться з Антоненком, Стерненком та розмальованими (ще невідомо ким) стінами під ОП.
23 марта в 17:20 в пгт Черноморское Лиманского района Одесской области зафиксирована смерть военнослужащей. По предварительной информации Военно-медицинского клинического центра Южного региона, смерть наступила в результате острых расстройств кровообращения. Женщина имела хронические сердечно-сосудистые заболевания и другие сопутствующие болезни.

Об этом сообщает  пресс-служба Минздрава.

«По информации командования медицинских сил ВСУ, 21 марта женщина была вакцинирована от коронавируса препаратом Covishield / AstraZeneca. Она входила в число приоритетных групп вакцинации, ведь в ближайшее время должна была быть задействована в ООС. Противопоказаний к введению вакцины, а именно аллергии к любому из компонентов препарата, у женщины не было. В тот же день с того же флакона вакцины были привиты еще 9 человек. Неблагоприятных инцидентов после иммунизации у других пациентов не зарегистрировано», — подчеркивают в МОЗе.

По словам начальника медицинской службы воинской части, где она проходила службу, по состоянию на утро 23 марта жалоб на состояние здоровья женщина не высказывала. Для установления точной причины смерти назначена судебно-медицинская экспертиза. О ее результатах сообщат дополнительно.

Умершую звали Инна Юрьевна Нарожная. Она служила в военной части А3880 – ракетно-зенитном полке в поселке Черноморское.

Поделиться:
Загрузка...