«Мир» Зеленського — ми відводимо війська, окупанти захоплюють нашу землю ВИДЕО

71

Ось в це Зеленський хоче перетворити Україну — коли окупанти глузуючи не виконують ЖОДНОГО свого зобов’язання, а за наші з вами гроші будується інфраструктура, що була знищенна цими ж окупантами. 

І ось таке чекає українську землю по всієї лінії розведення. Ми відводимо свої війська — росіяни захоплюють нашу землю. Як це вже зроблено у Станиці-Луганський.

Як що сказати просто — Зеленський нас розводить.

Alex Noyt

P.S.

Проукраїнському населенню не дають жодних гарантій безпеки життя.

Відійдуть українські військові і в підсумку почнеться лавиноподібна помста з боку адептів ОРДЛО — різанина, вбивства, підпали майна. У відповідь також почнуться вбивства. Люди впевнені — поліція не взмозі буде зупинити хаос. В прифронті і до війни поліціянтам не довіряли, тільки військова сила і зброя стримує агресію.

СМТ Тошківка: «Максиме, нам страшно за своє життя, нема жодних гарантій, що нас тут не переріжуть після відводу українського війська. У наших на хуторі Вільному також паніка, ми не розуміємо, що буде далі…».

Місто Красногорівка: «Тільки робота тримає від психологічного зламу, ми абсолютно не розуміємо що буде завтра з тими хто за Україну. Прихильники росіян вже святкують та чекають на гостей — уяви собі якщо вбивці прийдуть в наше місто до своїх родичів, коханок або однокласників. І спробуй ще доведи, що вони вбивали українців — прийдуть як ангели, жоден з них не зізнається, що тримав автомат та вбивав. Та після перших 100 грамів випитого самогону нас почнуть шматувати, а ми їх у відповідь — переможе смерть».

Місто Авдіївка: «Максиме, я взагалі в шоці, інформації про майбутнє проукраїнської громади нуль, у мене тільки злість зараз, навіть ненависть та зневіра».

Місто Золоте: «Ми тут проти виведення українського війська. Таке враження, що всі сили спрямовуються на комфорт тих хто перетинає кпвв, а що буде з активною українською громадою нікого не цікавить. Тільки військові підуть і нам самим тут відбиватися від проросійських неадекватів? Хто буде замість військових? Місцева поліція нас не захистить, бо неадеквати бояться тільки військових. Тоді дайте нам зброю і ми захистимо себе самі…»

Стосовно виведення українсько війська розмовляв сьогодні з відомою волонтеркою Євгенією Левінштейн Женя Дисс ( громадська організація Євгенії «Українські рубежі» має філію в Золотому) і її контакти в прифронті також у панічному стані, бо відсутні гарантії безпеки життя проукраїнської громади.

Maksym Potapchuk

Поделиться:
Загрузка...