Маски скинуто

164

Радник РНБО та Московський патріархат влаштували марафон «Люди вместо войны. Дети Донбасса».

Все було б нічого, проте флагманом дійсва є Російська православна церква Кіріла-Путіна, телеканал Медведчука «112 Україна» та пропосійський «Інтер».

Совохо, як представник влади заявив що «Московський патріархат стане посередником для врегулювання війни на Донбасі». За його словами «церква як соціальний інститут, який присутній зі всіх сторін конфлікту…може стати посередником».

Тобто українську влада, беручи собі у союзники Російський патріархат, збирається залагоджувати «конфлікт». Розумієте, що відбувається? У нас просто планомірно легітимізують «гражданскій конфлікт» на Донбасі. Влада співпрацює лише з однією «церквою» — московським патріархатом», який брав участь у війні проти України у 2014 році.

Участь у Марафоні бере такий собі Олег Карамазов, якого у 2012 році Путін нагородив орденом дружби. Цей же «музикант» у 2014 році назвав Революцію Гідності «божевіллям» і сказав що Україна та Росія це «одна країна».

Маски скинуто. Сивохо, як представник РНБО грає на стороні Кремля…

Андрій Смолій

P.S.

Церква може допомогти у врегулюванні конфлікту на Донбасі, переконаний радник секретаря РНБО Сергій Сивохо

Про це Сивохо сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє «Новости Донбасса«.

«Церква, природно, як соціальний інститут, який присутній по всі сторони конфлікту, має свій голос і завжди була помічницею і відрізнялася благодійністю, миротворчістю. Наприклад, Святогірський монастир в найважчі часи брав тисячі біженців. Церква може виступити посередником (у розв’язанні конфлікту)», – сказав Сивохо.

На думку радника секретаря РНБО, для досягнення миру на Донбасі необхідне «мовчання з боку тих, хто розпалював війну», і виконання всіх досягнутих домовленостей щодо врегулювання конфлікту.

P.P.S.

Святогорскій монастирь, що став базою для захоплення Донбасу росіянами, підтримував бойовиків і переховував зброю, це — образєц для подражанія.
Так вважає новий експерт з національної безпеки і оборони призначений Зеленським.

Сдєлалі ето вмєстє!

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...