Люди захотят, чтобы Зеленский остался на второй срок, — замглавы ОП Трофимов

124
Первый заместитель руководителя Офиса президента Украины Сергей Трофимов считает, что граждане Украины захотят видеть Владимира Зеленского президентом еще на один срок.

Как передает Интерфакс-Украины, об этом он сказал в эфире телеканала «Украина 24»

«Исключительное мое мнение, которое я хотел бы озвучить, что люди не захотят одной каденции Владимира Зеленского. Потому что это человек, который давно и успешно работает в своем направлении, в своем коллективе, в своей команде. Он так же подходит ко всем процессам, и мое мнение – это шанс для страны иметь такого руководителя», — сказал он.

Трофимов считает, что «люди захотят, чтобы он (Зеленский) остался». «Каково будет его решение и его выбор – наверное, нужно прожить эти пять лет…», — отметил он.

По его мнению, нужно много времени, чтобы довести до совершенства или завершить начатые процессы. «Поэтому время здесь, наверное, ключевую роль играет», — указал Трофимов.

P.S. Вирок: Усім пишатись!

— Роза Моисеевна, что вы можете сказать про Зеленского?
— Могу сказать, Цилечка, что он так же отличается от своего кинообраза, как сантехник из ЖЭКа от сантехника из немецкого порно.

Дмитрий Чекалкин

P.P.S.

Демократія заважає вішати
Закон заважає саджати без причини
Дайте йому гроші — нехай збудує дорогу
Нехай Баканов розбереться з цим розбійником
Не переходіть зі мною на лічності
Всі заважають, один я про людей думаю
Бути президентом — майже те саме, що грати роль президента в серіалі, тільки складніше, бо проблеми з’являються як прищі у підлітка — ніколи не знаєш де і коли вискочить
Олігархи контролюють 70-80% активів України і наймають найкращих на роботу. Тому я нічого проти них не маю
Він: незалежна людина, 100% моя, порохобот який не посадив Порошенко, тому і звільняю
Проблем в економіці немає, війни немає, а от коронавірус…
Коронавірус — теж не проблема, ми готові краще за будь-яку іншу країну, давай я тебе обійму
Для чого нам Захід, я бачу мир в очах Путіна, от тільки треба воду в Крим пустити і санкції зняти — скапітулюємо і заживемо
Жити стало не краще, а гірше? Не смішно? А давайте Ви мені поаплодуєте і хоч мені стане краще.

Яких ще доказів Вам потрібно, що нами керує неадекват?

Volodymyr Omelyan

Зеленський дуже хоче «вішати людей».

Ось лише одна цитата з інтерв‘ю Зеленського для «Guardian»:

«Якщо ми обрали демократію, ми, звичайно, не можемо ВІШАТИ людей. Хоча! Іноді ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ. А знаєте, чому? Бо було б ШВИДШЕ. Набагато швидше».

Тобто президент країни, перед всім світом заявляє що «хоче вішати людей», але так не виходить. От і вся суть. Вони хочуть знищувати опозицію, військових, волонтерів, своїх громадян, які мають іншу точку зору. «Було б швидше», — каже Зеленський.

Так, при Сталіні було швидше. При Лєніні було швидше. Швидше знищувалось все українське: мова, культура, людей вбивали Голодоморами та концтаборами…

Соромно за країну перед всім світом…

Андрій Смолій

Обличчя сьогоднішньої влади.

Війни нема.
Загроз нема.
Корупція подолана.
Окуповані території повернули.
Путін вже не ворог.

Так будуть сприймати нове інтерв‘ю Зеленського для Guardian. Чомусь головна мета президента ВОЮЮЧОЇ країни — потрапити в Білий Дім. Мабуть зробити селфі.

Насправді це реальна емоція влади, яку узурпував Зеленський. Для них нема війни, для них Путін вже не ворог, для них треба пускати воду в Крим і взагалі «всєм мір і дружба». А те що кожен день гинуть Захисники, це нікого не хвилює. Це не в його голові. Там вже немає війни. Там «нормандський формат» і «зустріч з Путіним».

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...