Кондратюк запропонував не пускати Ротару на сцену в День Незалежності через виступ в РФ

136

Ігор Кондратюк розкритикував виступ Софії Ротару в російському Сочі на музичному фестивалі «Нова хвиля», якраз за кілька днів до участі в концерті в Києві, приуроченого до Дня Незалежності України. Ведучий і продюсер вважає, що організаторам шоу варто було б тепер не пускати народну артистку на сцену на стадіон НСК «Олімпійський» 24 серпня.

Про це Кондратюк написав у своєму Facebook.

«При всій повазі до легендарності Софії Михайлівни Ротару, після її недавнього виступу на «Новій хвилі» в Сочі — курорті країни-агресора, я б не випускав її на сцену концерту до Дня Незалежності», — йдеться в публікації.

Відомий своєю активною громадянською позицією шоумен наголошує, що українські музиканти не повинні їздити виступати в Росію, коли триває неоголошена війна і частина території країни знаходиться під окупацією.

«Під час війни не можна одночасно виступати і для окупантів, і для жертв агресії», — зазначає Кондратюк.

Також він висловив думку, що подібній практиці могло б покласти край ухвалення закону про колаборацію.

Користувачі мережі в коментарях до посту Кондратюка почали дискусії щодо застосовуваної в країні вибірковості до заборон/дозволів на виступи українських артистів, які продовжують активно гастролювати в Росії.

Только узнал, что эта старая б….ь тоже выступает на День независимости! Жаль, Кобзон не дотянул: «Этот День независимости по… тьфу… зеленью пропах…!».

Алексей Голобуцкий

Поделиться:
Загрузка...