Колективний Шустер

87
Треба було бачити вираз обличчя «журналіста» Шустера, коли в прямому ефірі його шоу колишній генпрокурор Рябошапка нагадав, що вважає справи проти Порошенка нікчемними, через що відмовлявся підписувати підозри, і що новий генпрокурор ті справи позакривала.
.
Замість підхопити цю сенсаційну тему Савік ізмєнівшимся ліцом побіг до чергового маразматичного слугі вислуховувати маячню про збільшення надоїв.
Ну не цікавить його хто відкривав ті десятки справ та за чиєю командою, скільки десятків мільйонів коштів було витрачено на весь той юридичний непотріб і хто врешті решт має нести за це відповідальність.
Просто колективний Шустер покірна обслуга системи, якому не цікава ніяка держава, ніякий шлях в цивілізований світ, тільки гонорари, навіть якщо в рублях.
Українське суспільство продовжує бути заручником медійної окупації, де правда звучить скоріше як виключення, і не викликає інтересу у обнаглівших від безкарності лайнометів.
Валерій Прозапас

P.S.

Обстріл машини першого помічника Президента.
Заява про це Президента з трибуни ООН.
Протискання закону про олігархів в тому числі голосами депутатів олігархів.
Це все — новий етап політичного життя в Україні.
Затиснута в трикутнику проблем ( непідйомні тарифи для населення і міст, нищівні тарифи та податкові новації для бізнесу і неминуча відповідальність за держзраду у справі вагнергейта) Зе влада йде на зачистку інакомислячих і спробу встановлення диктатури.
Робиться це тонкіше, ніж за донецького пахана.
Цього разу диктатуру сховали в обгортку популярної в народі боротьби з олігархами.
Вся ця псевдоборотьба за півроку піар заяв не принесла в бюджет ні одного мільйона грн. Не те що нічого не конфісковано, але навіть не арештовано жодного мерса чи вілли олігархів.
Але електорату подобаються балачки про це. Тож саме під цим соусом подають встановлення нео-януковицького порядку.
Нічого з цього не вийде.
Шкода тільки змарнованого часу і упущених можливостей для країни.
Поделиться:
Загрузка...