Кабмин уволил главу Гостаможни Нефьодова и главу Налоговой Верланова

73
Кабинет министров уволил с дожности руководителей Государственной таможенной службы Максима Нефьодова и его заместителей, а также главу Госналоговой Сергея Верланова.

Об этом в своем телеграме сообщил нардеп Алексеей Гончаренко.

«Только что на внеочередном Кабмине уволен Нефедов с должности главы таможни. Также уволен Сергей Верланов с должности главы Государственной фискальной службы», — написал он.

Также уволены заместители главы Гостаможни — Роберт Зелди, Денис Шендрик и Сергей Петухов, добавил он.

«С должности заместителя главы Государственной фискальной службы уволен Дмитрий Венциковский», — указал он.

Премьер-министр Денис Шмыгаль в телеграме отметил: «Сегодня Правительство на внеочередном заседании в соответствии со статьей 87 (1) Закона Украины «О государственной службе» освободило:

▪️ председателя Государственной таможенной службы Украины Максима Нефьодова;
▪️ заместителя Председателя Государственной таможенной службы Украины Роберта Зелди;
▪️ заместителя Председателя Государственной таможенной службы Украины Сергея Петухова;
▪️ заместителя Председателя Государственной таможенной службы Украины Дениса Шендрика;
▪️ председателя Государственной налоговой службы Украины Верланоав Сергея;
▪️ заместителя Председателя Государственной налоговой службы Украины Дмитрия Венцковского.

В ближайшее время планируем назначить новых эффективных руководителей в эти ведомства».

Borislav Bereza

Рішення про відставку керівників Державної податкової служби та Митної служби Сергія Верланова і Максима Нефьодова не виглядало б таким анекдотом, якби вимога про їхню відставку не була б одним із головних пояснень доцільності відставки міністра фінансів Ігоря Уманського, призначеного на цю посаду за кілька тижнів до свого власного звільнення і відправленого у відставку за кілька тижнів до звільнення тих, кого він намагався звільнити. Втім, тепер Уманський — радник неформального віце-президента країни Андрія Єрмака, а до Нефьодова приходять з обшуками.

З цього можна зробити прості висновки. Перший — у владі триває кадрова чехарда, обумовлена ​​нездатністю як голови держави, так і представників його оточення до вироблення критеріїв відбору професіоналів і неповагою до процедури, без якої будь-яка держава перетворюється на посміховисько.

Другий — навіть ті пристосуванці в професійному середовищі, які сприйняли обрання Зеленського в якості політичного ліфта, не можуть не помітити, що ніякого ліфта немає. А є підлога, на якій об будь-якого з них із задоволенням витруть ноги. І це стосується всіх — і тих, кого вже вигнали, і тих, кого скоро виженуть.

І третій — немає ніякої кризи управління державою. Тому що немає управління.

Віталій Портников

Цікаво, коли Нефьодов подався у зрадой*оби, він правда розраховував, що команда Коломойського буде проводити якісь реформи, які проводилися «недостатньо швидко» за попередньої влади?

Про те, що він виявився просто хитрим кон’юнктурником і перевзувся заради продовження кар’єри серед тих профанів, якось думати не хочеться.

Але доля його показова, так і хочеться запитати — ну як, синку, помогли тобі твої слуґі?

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...