Индия приостановила экспорт вакцины AstraZeneca

168
Индия приостановила экспорт вакцины от коронавируса AstraZeneca, произведенной Индийским институтом сыворотки (Serum Institute of India), чтобы удовлетворить спрос на внутреннем рынке

Об этом сообщает Reuters со ссылкой на два источника.

Согласно данным Министерства иностранных дел Индии, с четверга, 25 марта, поставки вакцины от COVID-19 за границу приостановлены, поскольку страна столкнулась с новым всплеском заболеваемости и намерена расширить кампанию по вакцинации населения.

«Все остальное отошло на второй план, по меньшей мере на время», — сказал один из источников.

Правительство Индии позволило с 1 апреля вакцинацию всех жителей страны старше 45 лет. Власть для этих целей заказала в Serum Institute of India около 141 млн доз.

«Никакого экспорта, ничего до тех пор, пока ситуация в Индии не стабилизируется. Правительство не будет рисковать, когда так много людей нуждаются в вакцинации в Индии», — добавил собеседник агентства.

Этот шаг также повлияет на поставки вакцины в рамках международной инициативы COVAX, поддерживаемой Всемирной организацией здравоохранения. На данный момент COVAX получил 17700000 доз вакцины AstraZeneca от Serum Institute of India.

По данным агентства, индийский производитель уже задержал поставки препарата AstraZeneca в Бразилию, Великобританию, Марокко и Саудовскую Аравию.

Украина использует для вакцинации населения вакцину CoviShield от компании AstraZeneca, произведенную в Индии.

В феврале правительство получило 500 000 доз вакцины от коронавируса. Всего Украина законтрактовала 1,5 млн доз вакцины.

Согласно данным на сайте Госстата, население в Украине, по оценке на 1 июня 2020 года, составляло 41 млн 785 тыс. человек.

P.S. ФЕЛЬДШЕР ШУКАЄ ВИННОГО

Там Радуцький озвучив те, що сьогодні півдня розганяють анонімні ТГ-канали. Ніби індійці відмовляються постачати Україні вакцину Ковішилд, бо вони образилися — їх, мовляв, кривдить «інформаційна компанія направлена на дискредитацію індійської вакцини. Ще Радуцький зробив натяк на Порошенка, мовляв — то його слова на погоджувальній раді збурили індійців. Мовляв — «ця людина прирекла на загибель тисячі українців!..»
Бу-га-га-га! Тобто треба розуміти, що в країни які призупиняли щеплення АстроЗенекою, більше не постачатимуть АстроЗенеку? Серйозно?
Перекладаю з зеленої на українську. Весела зелена команда Степанова-Радуцького знову обхезалася. Вона не зуміла привести вакцину вчасно, у них зривається нова поставка, і взагалі з вакцинацією в них повний гармидер. Людей які хочуть вакцинуватися в чергу записують на після 2025 року.
При цьому Радуцький НЕ помічає депутатів «Слуги народу» Василевську-Смаглюк, Богуцьку та Камельчука які паплюження вакцини і вакцинації розпочали найпершими — дехто продовжує досі.
Я радив би Радуцькому відповісти на питання — де поділися на початку пандемії українські маски і чому гроші ковідного фонду були витрачені на асфальт, а не на забезпечення лікарень киснем? Чому костюмами біозахисту, апаратами ШВЛ та кисневими концентраторами лікарні забезпечує Фонд Порошенка а не МОЗ?
Я розумію, що в Радуцькому так і не помер фельдшер зі швидкої — бреше він відповідно. Я знаю — в мене на заводі так бригадири брехали, якщо обхезався сам — шукай на кого звалити провину. Якщо Радуцький зі Степановим в силу своєї повної некомпетентності нездатні забезпечити українців вакциною, винний хто?
Звісно, Порошенко.

В «конце епохі буратін» все стабільно.
1. Анонсуавати китайську вакцину і навіть приготувати для цієї богоугодної справи спеціальну фірму-прокладку, «по просьбє кітайських товаріщєй».
2. Чомусь привезти індійську вакціну для 0,6% населення, всього зафрахтувавши її поставку аж для 1,5%.
3. Засекретити все нахрін — і ціну, і посередника, і виробника.
4. Одягти міністра охорони здоровля в соболя, до того витративши 35 мільярдів антиковідного фонду на дороги, обіцяти «унікальну українську вакцину» і кататися напередодні третьої хвилі епідемії по Буковелям.
5. Звинуватити в зриві вакцінації Порошенка.
Натурально, кого ж ще.
Поделиться:
Загрузка...