И про вакцинацию, и про Зеленского, и про его электорат

86
То есть, когда он публикует пост в Инсте с призывом вакцинироваться — молодец. Реально, я сейчас без сарказма. Так должен поступать КАЖДЫЙ политик в стране сейчас — призывать вакцинироваться, чтобы снизить риск, чтобы снизить нагрузку на медицину.
Но тут что-то пошло не так. Ведь у Зеленского кто подписчик в его вот этой вот Инсте? Ага, в основном то его избиратель. И его избиратель… ну… не всегда умеет думать аналитически. Нет-нет, нет, они не поголовные дебилы. Нет. Но вот вдумчиво вдумать у них не очень. Как правило.
И избиратель Зеленского устроил в комментах там такой Рагнарёк, что пост… удалили. Херась, больше нет призыва к вакцинации.
Очень, очень характерная реакция избирателей Зеленского.
Очень, очень характерная реакция Зеленского.

Знайомство Зеленського зі страшною реальністю продовжується.
.
З президентського інстаграму були змушені зняти пост про необхідність вакцінації, бо вдячний виборець насував своєму куміру повну торбу мракобєсія та агресивної любові простих людей (тм).
.
Просто останні 10 років наріду переважно скормлювали в телевізорі «доктора» Комаровського та «битву екстрасенсів», а потім всучили «офіс простих рішень» — то як тепер його можна переконати, що вакцина це по наукє, а епідемії не припиняються голосуванням в РНБО.
Таких откритій чудних у Володимира Олександровича буде ще багато.
І тарифи не знижуються, і війна не закінчується, і економіка не росте по формулі «просто пєрєстать стрєлять» — але 4/5 населення вже ніколи не сприйме інших рецептів.
Бо такі як Володимир Олександрович зробили для цього дуууже багато, і тепер стали заручниками шоу, під час якого щодня вмирає більше людей, ніж загинуло в Іловайську.
Так що ото не умнічайте, а ізвольте до рояля, і бажано без штанів — для рейтингів корисно.
Поделиться:
Загрузка...