ГЛАВНОЕ УСЛОВИЕ для встречи Зеленского и Путина — Тарас Чорновил

158

Очевидно, що всі основні нюанси нормандської зустрічі вже погоджені.

Бо це було «домашнім завданням Зеленського» для того, щоб він зустрівся з путіним. Саме так називав ці речі кремль.
Окупант видавав «домашнє завдання» для зустрічі президенту країни, яка 5 років підряд при минулому президентові успішно посилала окупанта нах.
І новий президент, щораз виконував «домашнє завдання», незважаючи на приниження самого себе, свого народу, вбивства українських воїнів під час виконання «домашнього завдання».

І що там в тому «домашньому завданні»?
Там напрацьовані пункти, про які домовляться на зустрічі.
Фактично, домовлено вже, а на зустрічі може уточнять якісь нюанси, зеленський впаде перед хйлом на коліна, та й на тому закінчать.

Які ці пункти? Вони секретні?
Може й секретні, але їх основа вже озвучена, просто треба слухати.
Наприклад, «просто пересунемо кордон» поближче до Дніпра, тобто відведення українських військ в чисто поле по всій лінії розмежування і здача нових українських міст і сіл.

Наприклад, проведення «виборів» під дулами автоматів моторол. Але зеленській жи обіцяв…. А ви уважно послухайте, що зараз говорить пристайко. Він каже, що українська сторона на час виборів готова контролювати кордон з росією не самостійно, а згодна на спільний кордон з ОБСЄ. То ж ви розумієте, як це буде виглядати фактично? Це якийсь чувак медведчука буде в спільній групі контролю з сліпо-глухо-німим ОБСЄ, яке підтвердить, що не стріляли і їх десь не допустили до позицій, але в цілому все заіпісь.

Підтвердженням цього припущення можна зацитувати ще один висер пристайка про те, що внутрішньопереміщеним особам з Донбасу дозволять (чи хочуть дозволити) голосувати дистанційно, електронно. Що це означає? Це означає, що провести вибори під дулами автоматів моторол — це основне завдання і не треба там бачити ніяких внутрішніх мігрантів, щоб не підривати «законність» проведення «виборів».

Про що ще домовились? — Про пєнсії, відновлення Донбасу, звісно за гроші українських платників податків, за те що ми будемо платити репарації бойовикам.
І про те, що буде загальна і всеосяжна амністія бойовикам. І завтра ті, хто вбивали укпаїнців на Донбасі, будуть спокійно розїжджати по Харкові чи Києві і вбивати українців там.
Почитайте Сівоху, він не отсібятіну несе, а гне політику «партії».

Ось такі от приблизно домовленості.
І не треба чекати 9 грудня, щоб в цьому переконатися.
9 грудня можна почекали лише для того, щоб побачити як нічтожний клоун буде падати на коліна (в переносному значенні) перед хйлом, як станцює калінку-малінку на костях Героїв, що віддали життя за свободу України.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...