Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок прибула до Києва. Разом з очільником МЗС України Дмитром Кулебою вона вшанувала пам’ять жертв Голодомору.
Про це Кулеба повідомив у своєму твіттері.
«Розпочали візит моєї німецької колеги Анналени Бербок до України з відвідання Національного музею Голодомору-геноциду. Ми працюємо над тим, щоб геноцид українців отримав якнайширше міжнародне визнання, зокрема у Німеччині», — зазначив глава МЗС України.
Наразі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та глава МЗС ФРН Анналена Бербок дають спільну пресконференцію у Києві.