Депутат «Слуги народу» порадив пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити газ

248

Депутат «Слуги народу» порадив пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити газ. Це Євгеній Брагар, який кілька днів тому засвітився у скандалі з російським серіалом у міжміському автобусі.

Баба і кіт

«Новиє ліца» платіжку знижують так само як війну закінчують — стає тільки гірше, але на публіку демонструють позитивного президента і нарід від бубочкі мліє.

Хороший наркоз створили, якісний, подивимось які ампутації крім мозгів проведуть під час нього, і який буде відхідняк.

А під час останнього роліку про чергові перемоги над ціною на газ наперсточники грамотно вкатили шар проти місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів — це воно гнобить добрих українців, тому обрати треба знову дубінських з юзікамі і зразу остаточний парадіз, просто надо потєрпєть.

Щоправда, Гончарук не сказав, що всі «знижки» до сраки, бо вони на 7 мільярдів субсидій населенню зрізали — так що заплатите по повній, шановні виборці.
Тим більше абсолютно все зросло в ціні, крім зарплат та пенсій.

Один слуґа навіть рецепт дав — продавайте собак, кому нема чим платить, каже.

Зверніть увагу — «продавайте», а не «їжте».

Одразу видно турботливу, істинно нарідну владу. Ура.

Валерій Прозапас

Брагар вибачився за свій вислів в прямому ефірі. Каже що «молодий і недосвідчений політик».

НЕ шановний депутате Брагар, коли ви вибачитесь за свою зневагу до України, української мови, українських захисниць?
Коли ми почуємо вибачення за «доноси» в поліцію на двох дівчат, що захищали Закон України та українську незалежність?

Соромно, що Україна докотилася до часів, коли депутати пишуть «доноси», ображають людей похилого віку та зі зневагою ставляться до всього живого, замовляють проституток просто в залі ВР, входять до проросійських груп в ПАРЄ, топчуть основний закон та просто ненавидять країну, яка найняла їх на роботу.

Це лише показує шалену прірву між «новими» «слугами» та нашою державою. Демонструє, що країна на 100% рухається в неправильному напрямку. Назад в московське ярмо.

Андрій Смолій

Недоразумение из «Слуги народа», которое возомнило себя небожителем и в эфире телепрограммы предложило пенсионерке продать собаку, чтоб рассчитаться за комуналку заставили извиниться. И оно извинилось. Как смогло. Лучше бы молчало. Я решил перевести его слова со слугонародного языка на общий.

Что написал: — Я новое лицо в политике и не научился отвечать на чувствительные вопросы.
Что думал — Вы меня случайно выбрали, а я еще не научился врать и сказал то, что думаю. Но я исправлюсь. И буду врать, как лидер моей фракции Арахамия.

Оно так и не поняло, что не из-за субсидий на него взъелись, а из-за его безразличия к проблеме пенсионера и его цинизма. В общем этот тоже сломался. Несите следующего. Но кажется, там почти вся партия испорчена.

Borislav Bereza

Все «зашквары» новой власти с газом, собаками, зарплатами, ценами и прочим могли бы послужить отличным уроком: может, Зе-избиратели научатся бороться, а не только галочки в бюллетенях ставить?
Потому что сначала выберут — а потом за них еще выходи против тарифов.

Вот она, истина: исключительно тогда, когда лично тебя задевает за живое, когда твой собственный шкурный интерес затронут — ты начинаешь шевелиться. Начинаешь взывать к «справедливости», записывать видео с гневными восклицаниями «я этим газом не пользовался, за что я должен платить?», где-то еще наивно повизгивают «это не царь плохой, он ни о чем таком не знает»…

А я снова вспоминаю случайную знакомую, которой «барыга» Порошенко мешал отапливать дом на 400 квадратов. Она мне так радостно кричала: «наш Вова Раду разогнал, вы видели?!»
Мы видели))))))). Видели.
А ВЫ куда смотрели?

Елена Кудренко

Герой дня дуже добре надається для нових словотворів.
Пригадуєте, як з Тітушка вигулькнули тітушки?
Ну і от. Моя пропозиція.
Забрагарити — вкрасти. (Напр. «Бєня мріє забрагарити Приват»).
Обрагарився — обісрався. (Напр.»Прєзік знову обрагарився»).
Брагарнув — п.зданув.
Брагарнутий — п.зданутий.
Брагар — слуга народа, ідіот. (Напр. «Що з нього візьмеш. як воно Брагар?»).
Брагарка — слуга народа, ідіотка. (Напр. «Брагарку Лізу путчить путч», «Лєнка-Брагарка, зміни аватарку»).
Брагари — слуги народа, ідіоти. (Напр. «Брагари прийняли новий брагарнутий законопроект про те, як забрагарити землю в брагарнутого народу»).
Брагарбол – улюблена забава брагарів: поправляти в штанах член за рухом годинникової стрілки.

Юрій Винничук

Новий логотип «Слуг народу», Баба і кіт

 

Поделиться:
Загрузка...