Чому перемогти у війні стало неможливо

80
Українці переважно не усвідомлюють, але після вчинку Зеленського зі спецоперацією по «вагнерівцям» — перемогти у війні стало неможливо, і ось чому.

Тепер у нас не буде взаємодії з західними спецслужбами, без інформації від яких неможливо планувати навіть оперативні завдання, не кажучи про стратегічні.
Українська розвідка повністю деморалізована і позбавлена ініціативи, її заходи не мають жодного сенсу, оскільки будь-якої хвилини можуть бути зупинені, злиті, або названі «помилковими» умовною Безуглою.
Активізується кремлівська агентура в армії та спецслужбах — бо вона отримала чіткий політичний сигнал про безкарність підривної роботи на прикладі зливу «вагнерівців».
Таким чином ЗСУ фактично позбавляються потужного інформаційно-розвідувального інструменту, який в сучасній війні відіграє визначальну роль, наша оборона стала великою мішенью для провокацій та агресії.
Тому які б благосні цифри довіри до ЗСУ не давала соціологія, як би народ і влада не клялися в любові до них — військові спеціалісти відчувають себе зрадженими, я знаю про що говорю, бо їх позбавили навіть шансу помститися путінським вбивцям.
Повторюся, неможливо перемогти у війні — коли в офісі головнокомандувача сидить зрадник.
Вибачте, якщо когось засмутив.
Тим більше левовій частині населення реально байдуже.
Валерій Прозапас 

Все, ніяка ТСК більше не потрібна! Зеленський зізнався, що особисто повідомив Лукашенка про прибуття вагнерівців ще до їх затримання.
Я вважаю це зрада національних інтересів. Люди які вбивали наших військових та цивільних були відпущенні, тому що так вирішив Зеленський!
Справу проти нього розпочати немає кому, бо на всіх посадах на 100% його люди! За логікою парламент повинен зробити все щоб припинити повноваження президента, але там теж немає кому це зробити.

Поделиться:
Загрузка...