Чемпіони світу!

3 652
Чемпіони світу!
Спільно з окремими африканськими державами!

Коли Вам будуть розповідати, що «просто» не змогли домовитися про вакцинацію, «так сталося», «провтикали» — ні, це не просто!
Замість безглуздих регіональних турне влітку 2020 року в потугах підтримати вмираючу знеславлену партію Слуг Народу на місцевих виборах — Президент України Володимир Зеленський мав не злазити з телефону, не відходити від зум-конференцій з потенційними світовими виробниками вакцини проти коронавірусу і домовлятися, щоб ми були серед перших країн, які отримають ліки після сертифікації.
Врешті-решт, саме це Зеленський публічно обіцяв!
І нічого не зробив!
Ціна питання, насправді, не була захмарною — близько 1 млрд дол США і понад 70% населення України провакциновано!
Без вакцини, ми будемо змушені зупинятися на локдауни по декілька разів у рік, у 2021, 2022, 2023. Втрати від цього — мілярди, якщо не десятки мільярдів дол США.
І гроші на це були! 35 млрд грн з коронавірусного фонду у 2020 році треба було витрачати на модернізацію медицини і закупівлю вакцини, а не бездумно закатувати в асфальт. На чому опозиція не один раз наголошувала!
Он, у 2021 році на Укравтодор передбачили 80 млрд грн замість 150 обіцяних мільярдів — і ніхто не плаче, навіть і не згадує.
Так само у 2020 можна було «освоїти» не 120 млрд, а 85. А відеоролики неВеликого доБудівництва залишити ті самі: все одно, хто не в курсі — чудуються, а хто в курсі — в шоці і сміються.
І, ні, відсутність вакцинації — це не просто локдауни, втрати для економіки, безробіття, ризик для життя і здоров’я.
Це — перебування в гетто Зеленського.
Бо завтра провідні держави світу будуть вимагати від туристів, заробітчан, студентів, бізнесменів довідки про отримання курсу ін’єкцій сертифікованою вакциною.
Інакше — заборона на в’їзд!
Що Ви покажете іноземному прикордоннику: фото Зеленського чи Шмигаля?
Де Ви повинні взяти цю вакцину, якщо офіційно її в Україну не ввезли?
Як підсумок: лише на прикладі однієї історії провалу боротьби з коронавірусом можна довести скільки шкоди, біди і втрат може принести нікчема, який волею випадку і злочинної змови став Президентом.
P.S.
Українцю! Ти прочитав, що Україну буде вакциновано лише під кінець 2022 року, разом з найвідсталішими африканськими країнами і тебе це вкурвило? Зеленський тобі не такий? Так глянь на себе! Коли ти щось робив завчасно? Це ж ти стоїш у чергах на шиномонтаж, коли вже по коліна снігу! Ти збираєш дітей до школи 31 серпня, купуєш продукти 31 грудня і шукаєш нормальних депутатів за день до виборів.
Давай бути чесним, друже! В України не було шансів отримати вакцину від коронавірусу завчасно. Бо, вперше в нашій історії, президент України максимально близький до народу. Він таке саме ху@ло, як і більшість з нас: брехливе, сцикливе, жадібне, з горизонтом планування 40 хвилин.
Тому, замість реальної боротьби з епідемією, нам будуть колоти китайську, російську, нігерійську вакцини із сємєнної витяжки бобра і розказуватимуть, вірус – фігня, зате дорогу до Кишинева побудуємо.
Мабуть, поява Зеленського мала б нас отверезити і дати шанс помудрішати і вибирати собі керманичів, хоч трохи кращих за нас самих. Але, знаючи нас, я майже переконаний, що цей шанс ми також про@бем. Тому не треба хейтити Зеленського за те, що він мудак. Давайте насолоджжуватися сьогоденням і ловити кайфушечку від моменту. Так, Зеленський мудак, але він так забавно гундосить, так мило бреше і так кльово корчить мордочки! Наступний може бути набагато нуднішим. Ну, хто до нього доживе, звичайно.
♨ Дайте угадаю: снова купить российский газ, извиниться перед жителями Донбасса за украинский язык, пригласить на гастроли Лепса и Чичерину, поставить во Львове памятник Кобзону, собрать упавшие на Крым камни и пустить туда воду, упразднить ПЦУ, привиться российской вакциной, установить РТР на первую кнопку ТВ, посадить всех участников «государственного переворота», проголосовать за Медведчука, понять и простить…
* * *
Первое: главнокомандующий ВСУ должен думать исключительно о том, как одержать победу над агрессором, а не о том, как «выстраивать с ним отношения».
Второе: к сожалению, подтверждается моя вчерашняя информация о том, что в Берлине договорились о возобновлении торгово-экономического сотрудничества.
Третье: Торопятся — пока в полную силу не заработала администрация Байдена.
А какой замечательный был пианист! Кто ж мог подумать, что не справится с какой-то там Украиной.
Поделиться:
Загрузка...