Бригади діяли не за планом, а виходячи із реальної бойової обстановки, — командувач ВДВ ЗСУ

150

Керівний склад командування Високомобільних десантних військ ЗС України підвів підсумки бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою та десантуванням окремих повітрянодесантної та десантно-штурмової бригад.

У заході, який проходив під головуванням керівника навчань — командувача ВДВ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського взяли участь апарат керівництва навчань, а це генерали та офіцери командування ВДВ, командири підпорядкованих бригад та батальйонів.

Розпочинаючи захід, командувач ВДВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що під час даних навчань, була відтворена реальна ситуація, коли на одному напрямку дві бригади виконували майже однотипні завдання. Військові частини діяли самостійно, без керівництва органу військового управління. А командири військових частин самостійно організовували між собою взаємодію та спільно приймали рішення.

— Особливостями навчань було те, що бригади діяли не за планом, як всі звикли до цього, а виходячи із реальної бойової обстановки, яка в сучасному бою швидко змінюється, тим більше в тилу умовного противника, — підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Також на підведенні підсумків генерали і офіцери детально обговорювали та аналізували питання щодо роботи штабів, системи зв’язку та управління військами, розвідки, вогневого ураження артпідрозділів, взаємодії з армійської авіацією Сухопутних військ та авіацією Повітряних Сил, організації протиповітряної оборони, оперативного, тилового, технічного, медичного, морально-психологічного забезпечення тощо.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

Поделиться:
Загрузка...