У російському місті Туапсе в Краснодарському краї сталася пожежа на нафтобазі.
Про це повідомляють російські ЗМІ та пабліки.
Місцева влада вже підтвердила факт пожежі на нафтобазі, яка належить компанії “Роснефть”.
У ніч на 28 лютого місцеві жителі почули, як з різницею у кілька секунд у районі нафтобази пролунало два вибухи.
Повідомляється, що там близько другої ночі спалахнула пожежа.

За даними місцевих рятувальників, вони отримали повідомлення про надзвичайну ситуацію о 02:15.
До третьої години ночі вогонь загасили.
Російські Telegram-канали повідомляють, що нафтобазу нібито атакували невідомі безпілотники, які впали неподалік від нафтосховища і вибухнули.
Також у соцмережах опублікували відео від очевидців, нібито з району нафтобази в Туапсе, яке може свідчити про роботу російської протиповітряної оборони по літальних апаратах над містом.
Нині відомо, що внаслідок пожежі пошкодження отримала бойлерна, а поряд з будівлею виявили дві вирви глибиною півтора метра.
Повідомляється, що постраждалих внаслідок цієї події немає.

Місцева влада вже традиційно заявила, що жителі не мають підстав для хвилювання і ситуація під контролем.





