72 модернізованих танки Т-72 цього року мають надійти до ЗСУ

216

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» та поспілкувався з колективом заводу.

«Мені дуже приємно чути позитивні відгуки від військових про якість вашої роботи», — сказав Глава держави під час виступу. Петро Порошенко подякував колективу підприємства за натхненну працю.

Президент підкреслив, що нині левова частина бюджетних коштів, які виділяються Міністерству оборони, спрямовується на озброєння, щоб наші воїни могли ефективно воювати.

«Понад 300 млн грн. іде на закупівлю новітніх танків «Оплот», — зазначив Глава держави. Він нагадав, що ці танки постачаються за кордон. Водночас, на озброєння українського війська ці машини не постачались. «Я сказав, перше — декілька батальйонів мають бути оснащені найсучаснішими, найновітнішими танками „Оплот“. У нас зараз є для цього всі можливості», — зазначив він.

Президент повідомив, що танки Т-72 львівського заводу також мають закупатись для оснащення Збройних Сил. «За моїм дорученням 72 модернізованих танки Т-72 цього року вашими зусиллями мають надійти до лав Збройних Сил», — повідомив Петро Порошенко.

«Ми закупаємо новітні, виготовлені тут у Львові, евакуаційні машини БРЕМ. Ми зараз побачили можливості новітньої пожежної машини на базі Т-72», — також додав Президент.

Глава держави зауважив, що такою технікою мають бути оснащені всі танкові бригади та арсенали.

Президент повідомив, що 920 млн грн. має отримати Львівський бронетанковий завод. За його словами, 20 тактичних бойових колісних машин «ДОЗОР-Б» також готуються до відправки у війська, так само, як і новітні ракети, засоби радіоелектронної боротьби, новітні дрони. «Це вже абсолютно інша армія, якою пишається кожен український громадянин. Це абсолютно інший „Укроборонпром“. Дякую вам за це», — сказав Президент.

Глава держави зазначив, що на потреби Збройних Сил спрямовуються ще декілька надзвичайно важливих програм. Зокрема, він запропонував Міністерству оборони, спрямувати 1 млрд грн. на будівництво новітніх гуртожитків для контрактників. Петро Порошенко нагадав, що за його наказом було завершено демобілізацію і нині більше 90 тис. українців добровільно прийшли до Збройних Сил, уклавши контракти. Він зазначив, що для того, щоб контрактникам було легше проходити службу, було прийнято рішення побудувати до сотні будинків, і висловив думку, що від 8 до 10 бригад зможуть скористатись цією президентською ініціативою.

Поделиться:
Загрузка...