Україною зацікавились одні з найбільших компаній-виробників залізничної техніки

30

 Американська багатогалузева корпорація General Electric найближчим часом планує відправити в Україну локомотив власного виробництва для тестування на українських залізницях.

Фото: General Electrics

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми завершуємо підготовку угоди про тестові локомотиви. Думаю, якщо не цього, то наступного тижня угоду буде підписано. Після цього локомотив буде доставлений в Україну і почне тестування протягом півроку", – зазначив він.

За словами Омеляна, готується меморандум про співпрацю з General Electric за аналогією з підписаним 11 липня меморандумом з канадською Bombardier, в рамках якого планується створення спільного виробництва локомотивів в Україні.

Фото: General Electrics

Крім того, як повідомляв УНІАН 11 липня, один із найбільших у світі виробників залізничної техніки – канадська компанія Bombardier планує створити в Україні спільне підприємство для виробництва локомотивів та іншої техніки.

"Відповідний меморандум про наміри підписали голова правління "Укрзалізниці" Войцех Бальчун і член правління компанії Олександр Бужор, а також представники керівництва Bombardier Ервін Гербер і Флавіо Канетті", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, меморандум входить до загального пакету двосторонніх документів між Україною та Канадою, підготовлених до офіційного візиту до Києва прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Фото: www.therailengineeringshow.co.uk

Довідково: General Electric — американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, у тому числі локомотивів, енергетичних установок (включаючи атомні реактори), газових турбін, авіаційних двигунів, медичного обладнання, фототехніки, побутової та освітлювальної техніки тощо.

У рейтингу "Financial Times" за 2015 рік за рівнем ринкової капіталізації корпорація посідає 13 місце.

Як повідомлялося, новий очільник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів про модернізацію підприємства, велику зарплату, суди і пообіцяв позитивні зміни вже за рік.

www.therailengineeringshow.co.uk

Поделиться:
Загрузка...