Как российская армия создавала «ДНР»(Радиоперехват разговора двух кадровых роССийских генералов)

23

 Докази причетності російських генералів до організації фіктивних виборів на тимчасово окупованих територіях сходу України у листопаді 2014 р.: аудіозапис телефонної розмови генерал-майора ЗС РФ А.Гурульова з генерал-майором ЗС РФ М.Зусько від 1 листопада

Головне управління розвідки Міністерства оборони України продовжує встановлення даних на генералів та офіцерів збройних сил Росії, причетних до скоєння військових злочинів на території нашої Держави.

Надаємо матеріали, які свідчать про безпосереднє управління кадровими російськими генералами бойовими діями російських окупаційних військ на території України. Так, у 2014 році командувач 58 армії Південного військового округу генерал-майор ЗС РФ Гурульов Андрій Вікторович здійснював керівництво 1 та 2 армійськими корпусами через 12 командування резерву Південного військового округу (на сьогодні Центр територіальних військ).

Командувачем 1 армійського корпусу на той час був генерал-майор ЗС РФ Зусько Михайло Степанович. Прізвище прикриття “Орлов”, попередня посада – командир 34 окремої гірської мотострілецької бригади (49 Армії) Південного військового округу.

Цей діалог вказує на пряму участь військового командування збройних сил РФ у проведенні т.зв. референдуму щодо створення Донецької народної республіки.

До голосування були залучені військовослужбовці збройних сил Росії та найманці, які прибули з території Російської Федерації.

Зазначене спростовує заяви російського керівництва про "непричетність" Росії до подій на сході України та в черговий раз підкреслює загрозу виконання Мінських домовленостей на умовах Москви.

Без відновлення повного контролю за українсько-російським кордоном та виведенням всіх іноземних військових підрозділів з території окупованих районів Донецької та Луганської областей проведення виборів до місцевих органів влади неможливе.

 

Поделиться:
Загрузка...