Лейтенанти ВДВ вдосконалюють вишкіл на полігоні

46

 На загальновійськовому полігоні навчального центру ВДВ тривають навчально-методичні збори з лейтенантами, які цьогоріч закінчили військові виші.

mil.gov.ua

З офіцерами працюють досвідченні інструктори-учасники АТО з Командування, навчального центру та бригад ВДВ.

Протягом визначеного терміну лейтенантина навчальних місцях полігону проходять як у день, так вночі всебічну підготовку. Як приклад, в ході тактичної підготовки десантники відпрацьовують дії особового складу на полі бою,зокрема, стрільбу з різних положень, переміщення різноманітними способами, дії за сигналами та командами, варіанти розміщення та дії на техніці в ході бою.

Одним з етапів підготовки є перевірка майстерності офіцерів у вмінні водіння техніки,на якійбезпосередньо виконує бойові завдання особовий склад аеромобільних батальйонів ВДВ.

—Майданчик для здачі нормативів з водіння колісної техніки з механічною або автоматичною коробками передачналічує 5 навчальних місць,— розповідають лейтенанти. — Щоботримати відмітку "відмінно«,ми повинні виконати усі вправи не більш ніж за 5,5 хвилин і без жодної помилки. Понад 3 помилок і більш ніж 7,5 хвилин — це «незадовільно», —діляться офіцери.

На інших навчальних місцях десантники вдосконалюють вишкіл із вогневої підготовки зі стрілецької зброї, протитанкових засобів, метання гранат, вчаться азам тактичної медицини, проходять психологічну підготовку.

—Офіцер-десантник повинен уміти все. Стріляти з різних видів зброї, водити будь-яку техніку, що знаходиться на озброєнні ВДВ, мати високий фізичний та інтелектуальний рівень, бути психологічно стійким. Тільки так можна стати командиром, фахівцем, професіоналом, — зазначає командувач Високомобільних десантних військ генерал-майор Михайло Забродський.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...