Як перемогти Путіна — претендент на президента США

57

 Претендент у кандидати на президента США від Республіканської партії Бен Карсон обіцяє надіслати Україні наступальну зброю, а в разі російської агресії в країнах Балтії, почати бойові дії проти Росії.

Республіканські претенденти Тед Круз, Бен Карсон, Джеб Буш

Про це він сказав під час теледебатів з претендентами від Республіканської партії. Журналіст каналу FOX попросив Карсона розповісти про його дії у гіпотетичній ситуації. Якби Росія після своїх дій в Україні надіслала «зелених чоловічків» в Естонію, що би він робив, якби Естонія попросила про допомогу союзників по НАТО.

Треба встановити систему протиракетної оборони. Україні треба надати наступальну зброю. І я вважаю, що боротися треба також на економічному фронті 

Бен Карсон

Бен Карсон, який за професією нейрохірург, сказав: «Насамперед я знаю, що Володимир Путін – опортуніст. Він використовує конфлікти. Ми мусимо йому щось протиставити. Насамперед, я би протидіяв йому в цілому балтійському регіоні. Нам треба там розмістити бронетанкові бригади, там є одна чи дві, але треба набагато більше. Необхідно проводити військові навчання — не лише в Естонії, але й в Латвії і Литві. Вони нажахані погрозами.

«Я вважаю, що треба встановити систему протиракетної оборони. Україні треба надати наступальну зброю. І я вважаю, що боротися треба також на економічному фронті, бо Путін це країна з однією конякою – нафтою і енергією. Треба допомагати технологіями видобування зі сланцю і, відверто кажучи, тримати ціни низькими, бо саме це стримує його».

Поделиться:
Загрузка...