На озброєння Нацгвардії надійшла нова техніка

14

 У Головному управлінні Національної гвардії міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оглянули нові зразки автомобільної техніки, що надійшли на озброєння військового формування.

http://vv.gov.ua/

До уваги були представлені броньовані автомобілі Криворізького автомобільного заводу «Raptor-APC» і «Spartan», які здатні перевозити особовий склад в умовах бойових дій, а також вантажні автомобілі «HUNDAY» і «ISUZU» для перевезення військовослужбовців та вантажів.

Основну увагу керівники відомств звернули на новий спеціалізований автомобіль «Raptor-APC».

Цей броньований автомобіль виготовлений на вітчизняному заводі КРАЗ.

Він зроблений із броньованої сталі та оснащений спеціальним броньованим склом, автономним опаленням, кондиціонером та здатен перевози 27 військовослужбовців (3 у кабіні, 24 у броньованому кунзі) в районах ведення бойових дій.

Броня автомобіля здатна захистити особовий склад від стрілецької зброї різних калібрів, він має можливість перевозити військовослужбовців, там, де не може зробити це звичайна техніка.

Також військові, яких перевозять, у разі необхідності здатні вести вогонь по ворогу за допомогою спеціальних бійниць, які розташовані по периметру кузова.

Зазначена техніка поступила на озброєння НГУ протягом останніх двох тижнів. В найближчий час ці автомобілі, а саме 10 од. «Raptor-APC», 20 од. «Spartan» будуть виконувати бойові завдання в зоні АТО.

Вантажівки «Hunday» та «ISUZU» в кількості 120 од. будуть розподілені серед військових частин та в залежності від потреби також будуть направленні на схід країни. Ці автомобілі замінять застарілі зразки автомобільної техніки, які знаходилися на озброєнні Нацгвардії понад 20 років.

http://vv.gov.ua/

Поделиться:
Загрузка...