Триває бойове злагодження відмобілізованих військовослужбовців ФОТО

27

 На полігоні 169 Навчального центру Сухопутних військ ЗС України, з особовим складом військовослужбовців, призваних в рамках третьої хвилі часткової мобілізації, проходить бойове злагодження, під час яких воїни вдосконалюють навички і вміння з бойової підготовки.

mil.gov.ua

Під керівництвом досвідчених офіцерів військовослужбовці виконують вправи стрільб з озброєння бойових машин і стрілецької зброї, вивчають тактико-технічні характеристики штатного озброєння та військової техніки, тактику ведення бойових дій та взаємодію між підрозділами.

Більшість бійців є добровольцями. Представляють різні регіони нашої держави. Левова частка солдатів, сержантів та офіцерів раніше проходили військову службу у лавах Збройних Сил.

— Всі військовослужбовці пройшли добру підготовку на військовому полігоні. Щоденно отримують новий досвід. Моральний дух на підйомі. Готові захищати українських громадян й нашу рідну землю, — впевнено говорить про своїх підлеглих заступник командира танкового підрозділу по роботі з особовим складом.

А на одному із військових полігонів Житомирщини, триває бойове злагодження «крилатих піхотинців», які у зв’язку із проведенням третьої хвилі часткової мобілізації поповнили лави 95 окремої аеромобільної бригади.

Особлива увага в підготовці приділяється діям військовослужбовців під час потрапляння у засідки, в обороні та наступі. Також відпрацьовується тактика дій штурмових груп в умовах населеного пункту, в лісовій та польовій місцевостях, швидка евакуація району відновлення боєздатності.

Під час цих занять зі злагодження підрозділу триває робота інструкторів як індивідуально з кожним бійцем, так і в складі груп. За короткий період часу ми маємо встигнути максимум навчити особовий склад, що в моєму розумінні до автоматизму володіння азами не тільки своєї спеціальності. Навіть, якщо десантник водій бойової техніки він однаково буде добре володіти різними зразками зброї та тактикою ведення бою. Такі вміння дозволять бути професіоналом, залишитися живим і виконати поставлене завдання, — зазначив командир підрозділу майор Олександр. — Сьогодні ми пишемо нову сторінку в підготовці воїнів ВДВ, створюємо нове військо.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...