• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Слов’янський НПЗ у вогні
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 28.06.26
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 26-27.06.2026​
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 24.06.2026​
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.06.26
  • Ракети «Фламінго» вдарили по оборонному заводу у Волгограді
  • Тотальний дефіцит бензину в Іркутську
  • Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      25.06.2026

      Білорусь завершує будівництво воєнної інфраструктури вздовж кордону з Україною

      21.06.2026

      Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити

      20.06.2026

      «Самальоти лєтять, будєм всех банбіть»

    1. Украина
        Featured
        08.05.20260

        Як Цукерман та Міндіч встигли втекти з України?: опубліковано третю серію «плівок Міндіча»

        Recent
        27.06.2026

        Ракети «Фламінго» вдарили по оборонному заводу у Волгограді

        26.06.2026

        Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова

        25.06.2026

        Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          20.06.2026

          Іран знов закрив протоку Ормуз для судноплавства

          19.06.2026

          США в Ірані отримали поразку у війні

          18.06.2026

          Момент удару по резервуару на Московському НПЗ: вибухом зірвало люк

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            28.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 28.06.26

            27.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.06.26

            26.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              12.06.2026

              Американський Hornet: ударний БпЛА, що нищить російську логістику

              26.05.2026

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

              20.05.2026

              Дивовижна історія сталася з компанією Fire Point

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Мнение»Десантник из Первомайска о войне против оккупантов: «Афоню убило, ну и что?! Стоял и дубасил дальше» ВИДЕО

            Десантник из Первомайска о войне против оккупантов: «Афоню убило, ну и что?! Стоял и дубасил дальше» ВИДЕО

            0
            By admin on 04.09.2014 Мнение

             Десантник Богдан Игнашев из Первомайска Николаевской области на фронте уже не первый месяц. Воевал в Святогорске, в Краматорске, в Красном Лимане Донецкой области в составе 79 бригады ВДВ.

            Я патриот. Я не хочу, чтобы они приехали ко мне в Первомайск. Мое дите перепугали. Я вам честное слово говорю. Я не хочу. Я буду автоматом их стрелять столько и закидаю любого гранатами, http://podrobnosti.ua/

            Как водитель грузовика, он первым попадает под прицел снайперов и осознает все риски нынешней войны с Россией.
            "Кто идет воевать, должен идти крепко настроен воевать. Реально надо брать автомат и стрелять", — предупреждает новобранцев Богдан, который похоронил не одного друга.

            Видел машинку, Богдан, у тебя — именная?

            — Именная машина для того, чтобы убивать сепаратистов. Чтоб нагнать на них жути от того, что они убивают наших пацанов.

             Это неправильно. Они неправильно себя ведут. Они приехали к нам на Украину. И у нас же вроде бы отдельное государство. Мы ж отделились от них, правильно?

            Они Крым забрали, все хотят забрать себе, под свой лад. Мы, как солдаты, должны свою территорию отстаивать.

            Где ты служишь?

            — Служу в 79 бригаде ВДВ. Приезжали, умирали пацаны, БТРы подрывали. На Красном Лимане были. Святогорск этот несчастный. Краматорск. Тоже я попал, потерял машину — в задний мост попало.
            Взрыв был — потеряли солдат очень много. Мне пришлось уйти, потому что выхода не было. Я отстреливался, они закидали нас гранатами. Опасно. Жизнь… поверьте… тут война! Это не шутки.

            Кто идет воевать, должен идти крепко настроен воевать. Реально надо брать автомат и стрелять. Потому что если ты не убьешь — тебя убьют. Сепаратисты уже знают. И ночью у нас очень больше прострелы, дымовые шашки, с калашей стреляют, динамит бросают. Мы все время в блиндажах. Высыпаемся, как кто может.

            Водители все время отвечают за состав. Везешь людей, а снайперы работают очень хорошо, убирают моментально — голову отстреливают. Они попадают в водителя, а том в бак, и сразу убирается весь взвод. Вот и все причины. Водитель отвечает очень много за что.

            Сейчас много ребят, целые территориальные батальоны, после первой мины сразу домой бегут к папе-маме…

            — Контуженные? Я два раза контуженный, и что? У меня тоже мама, папа, сестра старшая, племянница, невеста красивая, но я домой не бегу.

            Я патриот. Я не хочу, чтобы они приехали ко мне в Первомайск. Мое дите перепугали. Я вам честное слово говорю. Я не хочу.

            Я буду автоматом их стрелять столько и закидаю любого гранатами. Я хочу, чтоб было все справедливо.
            И кто идет воевать, должен идти настроенным — не за бабки, а за нашу Украину. Потому что деньги это не главное.
            В нашей жизни главное — это дети. Дети и наши родители. Мы должны вернутся отсюда живыми.

            При чем тут "контуженные". Я тоже контуженый, боюсь даже ругаться с кем-то, у меня клемму отрывает. У нас есть своя земля, свой хлеб, свои дети, школы, садики. Что это такое? Они приезжают, дите мне пугают. Что это за цирк?!

            Ты можешь обратится к солдатам, и вообще, к россиянам. Что бы ты хотел сказать россиянам? Потому что это буде в интернете, они увидят.

            — Пацаны! Мы все пацаны. Не надо воевать, не надо. Мы просто друг друга перестреляем гаубицами, минометами, автоматами. Мы просто переубиваем друг друга. И с этого ничего не будет. Поколения, не будет — мы все калеки.
            Хлеба не будет, сыра не будет, молока не будет. Останутся одни бабы. Все. Это будет нормально? Это не будет нормально! Нормального ничего из этого не выйдет. Шлю им большой привет.

            Почему я никуда не убегаю?! Побольше б таких пацанов, которые реально за себя стоят, которые реально будут стоят и отстреливаться. У моего кента снайпер пробил две ноги, и что?! Он, бедняга, заряжал и мне подавал — я только стоял и дубасил.

            Афоню убило, ну и что?! Стоял и дубасил дальше.
            Броник весь был покоцаный от осколков. Все равно дубасил, а что делать?!

            У меня вон каска с двумя дырками — уже другую выдали. А воевать надо. По любому, надо воевать. А что делать?! Не буду я воевать — они приедут и все заберут. Они заберут дом. Они заберут моих родителей в рабы. Зачем оно мне надо?!

            У меня мама — уже пожилой человек. Папа — пожилой человек. У меня дите. Дите хочет ходить в школу спокойно. Мы же украинцы! Мы раньше были россияне — все вместе. Я не знаю как это, кто это сделал, чтобы мы разошлись. К чему этот весь цирк вышел?!

            У нас сынки — по 18 лет. Они их в плен берут. В трусах водят по городу. Это нормально? Это ненормально! Почему мы их не водим? Почему мы их не бьем? Почему мы их в плен не берем?

            Мы просто хотим, чтоб они с нашей земли отвалили. Все. Наша задача – чем больше, тем лучше их убрать. Снайперы знают свою задачу. Каждый вышел, сел на свои координаты и пошел 10-20 голов снимать. И он работает не на зарплату, как ихние, где один удар – 100 баксов, 300 баксов за офицера.
            А у нас чисто за честное слово. Мы их просто чистим. Не нужны они нам тут, просто ненужны.

            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            admin

              Related Posts

              «Східна Малопольща» як польська «Новоросія»

              Незмінна онтологія Московії: Що Бандера вичитав у де Кюстіна?

              ФЕНОМЕН БАНДЕРИ: Чому одне ім’я паралізує імперії

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                12:58
                Слов’янський НПЗ у вогні
              • Сегодня
                10:47
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 28.06.26
              • Сегодня
                10:31
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 26-27.06.2026​
              • 27.06.2026
                11:30
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 24.06.2026​
              • 27.06.2026
                11:07
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.06.26
              • 27.06.2026
                10:39
                Ракети «Фламінго» вдарили по оборонному заводу у Волгограді
              • 27.06.2026
                00:01
                Тотальний дефіцит бензину в Іркутську
              • 26.06.2026
                23:55
                Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова
              • 26.06.2026
                11:55
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26
              • 25.06.2026
                22:56
                Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля
              • 25.06.2026
                19:51
                Хто і чому залишив країну без ракетного щита?
              • 25.06.2026
                19:42
                «Східна Малопольща» як польська «Новоросія»
              • 25.06.2026
                19:27
                Білорусь завершує будівництво воєнної інфраструктури вздовж кордону з Україною
              • 25.06.2026
                19:18
                Багатокілометровий затор перед Керченським мостом. СУПУТНИКОВІ ФОТО
              • 25.06.2026
                19:10
                Мадяр: Очищення Криму від хробаків
              • 25.06.2026
                14:32
                Порожні полиці супермаркетів та закриті кафе в Криму
              • 25.06.2026
                14:31
                Уражено нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї РФ та радіолокаційний комплекс «Скала-М» в окупованій Керчі, — Генштаб
              • 25.06.2026
                11:43
                «Двохсотий» водій-росіянин лежить на асфальті поруч зі своєю вантажівкою ВІДЕО
              • 25.06.2026
                11:30
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.06.26
              • 24.06.2026
                20:00
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 22-23.06.2026​
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.