Янукович перебуває у санаторії під Москвою

14

 Екс-президент України Віктор Янукович, чиє місцезнаходження останні дні було невідомо, перебуває в Росії

Про це розповів РБК один з великих російських підприємців, інформацію підтвердив високопоставлений російський чиновник.

Один зі співрозмовників РБК розповів, що Янукович прибув до Москви в ніч на вівторок. За його даними, відставного президента бачили у готелі "Україна" (нині — Radisson Royal). Це підтверджує джерело, близьке до її керівництва, так як офіційний представник готелі відмовився надати інформацію про постояльців. Група людей провела в клубному ресторані готелю на 11-му поверсі майже всю ніч з вівторка на середу, говорить одне з джерел. За його даними, для цього заходу були задіяні спецслужби і прийняті підвищені заходи безпеки, обсуживающий персонал допущений не був.

У готелі "Україна" Янукович не затримався, стверджує один зі співрозмовників РБК. За його словами, зараз повалений президент України перебуває в Барвисі. Там розташований ФГБУ "Клінічний санаторій "Барвиха" Управління справами президента Росії. Прес-секретар голови управління справами президента Володимира Кожина Віктор Хреков заявив РБК, що у нього немає такої інформації. Але чиновник, з яким розмовляв РБК, підтвердив, що Янукович дійсно знаходиться в Підмосков’ї.

Українське посольство сьогодні було недоступне для коментарів. Офіційний представник російського МЗС Олександр Лукашевич на питання кореспондента відповів, що його відомство займається зовнішньою політикою, а не місцем перебування окремих громадян.

Один із найближчих прибічників Януковича — колишній генпрокурор України Віктор Пшонка — також може перебувати в Москві. Людини, схожої на нього, кореспондент РБК зустрів у холі готелю "Україна" в середу вдень.

Нагадаємо, сьогодні Янукович і екс-міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко були оголошені в міжнародний розшук.

Водночас, Генпрокуратура повідомила, що колишній президент України ще перебуває в Україні.

Глава комітету з міжнародних справ Ради РФ Михайло Маргелов заявив, що Янукович не перебуває на території Росії. Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков також заявив, що не має інформації щодо перебування Януковича в Росії.

Поделиться:
Загрузка...