2021: ФІНІШНА ПРЯМА ЗНИКНЕННЯ БІЛОРУСІ

3 212

Росія кінцево поглинає Білорусь. До 2021 року планує об‘єднатися в «союзну державу» з одним парламентом та урядом.

Про це заявив посол Білорусі в Росії Володимир Семашко.

Як я вже писав у вересні, планується уніфікація податкового законодавства, створення єдиних ринків газу та електроенергії, а також єдиний парламент та уряд.

За різними даними вже узгоджено 20 дорожніх карт з 31. До 2021 року така «союзна держава» повинна утворитися.

Перш за все це фактична ефективна окупація Білорусі. Держави як такої вже фактично не існує. Залишається каркас. Без незалежних органів, без зовнішньої політики, без культури, мови, ідеології.

По-друге, це можливість Путіна очолити вже нову державу, оскільки його теперішній термін останній.

Зрештою, це ще один показник що може статися з Україною, якщо нас розвернуть назад. Це ще один сигнал суспільству. Росія не відступиться від своїх планів створити новий Радянський Союз. І в ці плани 100% входить Україна. Питання лише в тому, чи дамо ми знищити себе шляхом Білорусі.

Наступному в цьому плані Путіна може бути Україна…

Андрій Смолій

P.S. 2019й. Білорусь на межі зникнення.

Проте, чому так сталося? Як держава знову розчинається в лапах «русского міра»? Чому мовне та культурне питання передували фактичному знищенню держави?

1995й. В цей рік російська мова стає державною в Білорусі. Поступово білоруська зникає з телебачення, освіти, культури, державної сфери, зрештою, з побутового спілкування. За цей час в країні відбувається зачистка під московську культуру: в країні не розвивається музика, кіно, національне телебачення. Все це «імпортується» з Росії.

Кремль довго готувався поглинути сусідню державу. Для цього їм потрібно було спочатку стерти національну пам‘ять, історію, мову, національні цінності, культуру, пісню. Станом на зараз, за допомогою експансивної москвоської політики понад 85% білорусів використовують виключно російську мову, користуються російськими ресурсами та є в системі координат кремлівської пропаганди.

Чи не це хотіла і наразі хоче зробити Росія в Україні за допомогою своїх адептів? У 2012 році був ухвалений схожий Закон про засади державної мовної політики, який фактично витіснив українську на маргінес. Знищив її в регіонах півдню та сходу. Було знищене дійсно українське телебаченні та радіо. Медійна та культурна сфера вщент зрусифіковані.
Лише у 2015-2016 роках розпочався рух на відновлення всього українського. У 2019 прийнятий Закон про мову. Це зупинило московську експансію та повернуло Україну в сторону цивілізованого світу.

Не надовго. Вже сьогодні є аналогічна загроза повернення країни до стану Білорусі, а отже до можливого зникнення в майбутньому.

Роками в Україні, як і в Білорусі працювала пропаганда «русского міра». Це і сумнозвісні «свати» з «кварталами», які тоннами виливали російський порядок денний в голови українців. Ці люди тепер створюють порядок денний в Україні на найвищому рівні і говорять про «мир» з агресором.

Білорусь вмирає не від інфаркту. Спочатку в неї забрали мову.

Україна ж розпочинається з кожного з нас.
Думайте поки не пізно.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...