ЗСУ ОТРИМАЛИ ВЖЕ ПОНАД 200 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-64

202

Танкові підрозділи Збройних сил України отримали вже понад дві сотні модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року

Про це повідомляє Defense Express.

Зокрема, Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод» (ХБТЗ), яке входить до складу ДК «Укроборонпром» модернізувало 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року. Остання партія, згідно з інформацією прес-служби Концерну, куди входили три таких машини була передана сьогодні, 27 березня.

200327 T 642017 1Оновлений на ХБТЗ Т-64 зразка 2017 року відправляють замовнику. 27 березня 2020 року / Фото: «Укроборонпром»

Своєю чергою, ДП «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), яке опанувало цю модернізацію у серпні минулого року, також близьке до закриття контракту з постачання в рамках ДОЗ близько півсотні оновлених Т-64.

«Ми виконували його (контракт) півтора року це більше ніж півсотні одиниць техніки (Т-64 зразка 2017 року)», — повідомив кілька днів тому в інтерв’ю кореспондентам каналу UA: Львів Суспільне мовлення директор ЛБТЗ Віктор Андрощук.

За його словами, контракт з Міноборони передбачав постачання модернізованих машин впродовж трьох років, однак львівське підприємство впоралося вдвічі швидше.

200327 T 642017 2Оновлені на ЛБТЗ Т-64 зразка 2017 року готуються до відправлення ЗСУ. 25 березня 2020 року / Фото: «Укроборонпром»

«Це в нас контракт згідно Державного оборонного замовлення. Він був заключений на три роки. Півтора року ми його виконуємо й вже закінчуємо. Ось передостання партія виходить (мова йде про 6 машин, що були відправлені ЗСУ 25 березня ц.р., — прим. ДЕ). Я думаю що у квітні-місяці останні машини ми відправимо«, — відзначив Віктор Андрощук.

Нагадаємо, оновлені танки оснащені новим прицільним комплексом навідника з тепловізором (ТПН-1-ТПВ від «Трімен-Україна»), що дозволяє ефективно вести вогонь з гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, а інші члени екіпажу отримали нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління (ТКН-3ВУМ та ТВНЕ-4БУМ).

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий значно кращий динамічний захист (ХСЧКВ від БЦКТ «Мікротек»), сучасну систему супутникової навігації СН-4215 від ДП «Орізон-Навігація» та нові цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ». До того ж, на вимогу Міністерства оборони модернізовані танки оснастили дзеркалами заднього виду та драбинками для екіпажу.

Варто додати, що перед модернізацією всі бойові машини повністю розбираються й проходять капітальний ремонт та відновлення.

P.S.

Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод» (ХБТЗ), яке входить до складу ДК «Укроборонпром», з початком бойових дій на Донбасі виготовило та віддало на передову близька 400 одиниць бойових броньованих машин.

Про це повідомила прес-служба Концерну з посиланням на директор ХБТЗ В’ячеслава Стрильця.
«Харківський бронетанковий завод продовжує вчасно та якісно виконувати державні замовлення, попри надзвичайну ситуацію в області на особливий режим роботи підприємства під час карантину. Фахівці постійно запроваджують сучасні й актуальні елементи модернізації, чим забезпечують конкурентну боєздатність Збройних сил України», – зазначив директор заводу В’ячеслав Стрилець.

За словами очильника підприємства, з початком бойових дій на Донбасі фахівці заводу виготовили (відремонтували та модернізували) та віддали на передову близька 400 машин.

270320 tanks hbtz2

«Із запровадженням режиму карантину в Україні завод перейшов у режим часткової роботи (простою), що дало можливість залишитися вдома понад 300 співробітникам підприємства зі збереженням 2/3 заробітної плати. Для них запроваджено дистанційний моніторинг стану здоров’я. Для підтримки безпеки підприємства та виконання критично важливих робіт в рамках виконання плану з оборонного замовлення повний робочий день працює близько 90 співробітників Заводу», – розповів директор ХБТЗ.

Як повідомлялося раніше, ХБТЗ на днях передав Збройним силам України 13 одиниць модернізованої техніки, а саме 10 танків Т-80БВ та 3 танки Т-64БВ зразка 2017 року. Всього ж на теперішній час «Харківський бронетанковий завод» виготовив 250 модернізованих бойових машин: 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року та 88 танків Т-80БВ.

Поделиться:
Загрузка...