ЗСУ отримали партію бронеавтомобілів «Козак-2»

240

Підприємство НВО «Практика» передало Збройним силам України партію з 10-ти бронеавтомобілів «Козак-2», які було виготовлено на замовлення Міністерства оборони України, повідомляють у прес-службі підприємства

Це перша машина такого класу, що прийнята на озброєння ЗСУ, та замовлена Міністерством оборони України за всю історію незалежності нашої держави.

«Козак-2» випускається серійно з липня 2015 року і ці два роки поставлявся до Національної Гвардії та Прикордонної Служби, де вже знаходиться понад сотня цих панцерників.

21 березня 2017 року Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ №158 про прийняття його на озброєння ЗС України.

Короткі технічні характеристики:

mil.in.ua

P.S. Стало відомо, яку техніку буде закуповувати українська армія в 2018 році

Пріоритетними видами озброєння в структурі державного оборонного замовлення на 2018 рік, яке формує Міністерство оборони України, стануть засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами, протитанкове озброєння, броньовані машини піхоти, а також проведення модернізації літаків і вертольотів.

Про це під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони повідомив заступник директора департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони Владислав Шостак.

«По-перше, це забезпечення підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО. Ми продовжуємо забезпечувати їх високоточним озброєнням, зокрема комплексами радіоелектронної боротьби, які дають змогу боротися з безпілотними літальними апаратами. Друге питання — це протитанкові засоби для того, щоб бути готовим дати відсіч збройній агресії», — сказав він, додавши, що Міноборони продовжує оснащувати Збройні сили броньованими машинами і БТРами.

«Ми традиційно і поетапно проводимо модернізацію літаків і вертольотів. Це високотехнологічний процес, і його масштаби обмежені. Купити ми таку техніку не можемо, це дуже дорога техніка», — додав Шостак.

За його словами, пріоритет надаватиметься українським виробникам озброєння.

Поделиться:
Загрузка...