Жители села написали письмо президенту с просьбой не выводить войска, но..

118

Министр обороны Украины Андрей Загороднюк заявил, что жители Золотого Луганской области поддерживают концепцию разведения сил.

Об этом глава Минобороны сообщил по итогам посещения Золотого 7 октября, передает пресс-служба ведомства.

«Мы общались с большим количеством людей, в том числе спросили об их отношении к процессу разведения войск, к тем событиям, которые происходят. Могу с уверенностью сказать — местное население поддерживает концепцию разведения сил и в целом те планы, которые у нас есть», — отметил Загороднюк.

По словам министра, по результатам проведенных встреч планируется создать координационный центр, который будет подчиняться местной администрации и координировать действия представителей  ВСУ, Нацполиции и других структур. Задачей Центра будет оперативное решение всех проблемных вопросов граждан, и обеспечения их безопасности.

Загороднюк также заверил, что совместными усилиями армейцев и власти будет обеспечен надлежащий уровень безопасности людей.

Ранее волонтер Наталья Воронцова опубликовала в своем Facebook обращение жителей города Золотое к президенту Владимиру Зеленскому с требованием немедленного прекращения отвода подразделений ВСУ с боевых позиций. Жители Золотого отметили, что считают такие действия капитуляцией.

Напомним, разведение сил и средств в Золотом и Петровском на Донбассе должно было начаться 7 октября, но боевики его сорвали.

P.S.

«Не переживайте, вибори на окупованих територіях пройдуть у відповідності з українським законодавством, все буде добре, все буде законно і чікі-пікі. Вибори обов’язково будуть, все чесно» — запевняють нас десятки спікерів з команди Зеленського.

А ми і не переживаємо, куррррва. Наче ми тут всі сидимо і згораємо від нетерпіння, коли ж там блядь вибори в ОРДЛО пройдуть, вже нема сили терпіти, скоріше б вже там вибори, спати не можемо, все думаємо, щоб там вибори швидше пройшли, і обов’язково за українським законодавством.

Й*обаний дрин, ідіть в сраку зі своїми виборами, хоч за нашим законодавством, хоч за марсіанським. Та там взагалі не має бути виборів, поки дихає на тій території хоч одна людина, яка плюнула на Україну, плюнула на українців, на наш прапор, і присягала Росії. Плюнула, а потім вистрілила, а потім ще раз. А потім катувала наших військових, різала та стріляла в українських активістів, своїх земляків, які не зрадили нашу країну, не бігли обмотані колорадськими стрічками зустрічати російські танки з бурятами.

Кого ви хочете там вибрати? Хто ви хочете щоб там вибирав? Через рік в школи там підуть діти, які ніколи не жили в незалежній Україні. Вони народились під триколором і ганчірками прапорів «республік». І не бачили іншого світу окрім російського. Для чого нам це? Для чого нам ця ху*йня, я вас питаю???

Ніяких сука виборів. Спочатку на тій території має піднятись український прапор. На кордоні мають стати наші військові з тризубами на шевронах. Потім п’ять років важкої роботи по поверненню свідомості людей, яких ми ще не втратили, до українського контексту. Щоденне нагадування, що таке Україна, що таке бути українцем, чому треба пишатися нашою країною, любити її.

А тоді вже відкриті демократичні вибори, з рівним доступом для всіх. От тоді це будуть чесні вибори частини незалежної України.

А не ця залупа, яка прописана в угодах зі свинособаками, які під угодами розуміють тільки най*обку лоха (тобто нас з вами).

Антон Ходза

Поделиться:
Загрузка...