Зеленский улетел на Рождество в Оман под предлогом рабочей поездки

3 511

Президент Владимир Зеленский улетел на Рождество в Оман под предлогом рабочей поездки.

После того, как в воскресенье в СМИ появилась информация, что Зеленский вместе с семьей без огласки поехал отдыхать на побережье Оманского залива, Офис президента написал, что глава государства отбыл в Оман с рабочей поездкой.

«Президент Владимир Зеленский находится в Омане, куда он отбыл вместе с семьей рейсовым самолетом за собственные средства», — говорится в сообщении ОП.

Согласно официальной информации, в ближайшие дни в Зеленского в Омане запланированы встречи на высшем уровне. В частности, президент обсудит торгово-экономическое сотрудничество двух стран, укрепление дипломатических отношений и привлечение инвестиций в Украину.

P.S. ПреЗедент- Турист

Президент Зеленский, видимо, не долго отдыхал в Украине, замерз, наверное, и улетел в тёплые края роскошного курорта.

Знаєте в чому найбільша підлість ситуації з дороговартісним відпочинком Зеленського?
Це брехня. Підла та відверта. Брехня, якою годують українців кожного дня.

1️⃣Перше. Президент України, як обрана особа, повинен повідомляти що він їде у відпустку. Більше того, він зобов‘язаний це робити, особиливо в час війни. Проте, яка війна, якщо у нас «мір».

2️⃣Друге. Хто виконує обов‘язки президента наразі в Україні? Адже вже майже тиждень Зеленського немає на робочому місці.

3️⃣Навіщо відбрехуватись з приводу «зустрічей» на найвищому рівні? Це офіцйний візит? Якщо так, чому суспільство, яке найняло цього президента на посаду отримує інформацію постфактум?

Проте, є й інша складова.
Час для відпочинку є. Час для промов, які розколюють державу та повторюють штампи Кремля є. Час, щоб протягнути «звьозд» що підтримують окупацію України є. А от час на захист інтересів та інформування суспільства немає.

Андрій Смолій

Кілька років в якості останнього народного аргументу проти Порошенка використовувалась його поїздка на Мальдіви.

Це був козир проти всього.

На асоціацію, безвіз, Томос, джавеліни та все на світі, телевізор та його гладачі верещали як ненормальні одне — «Оооофшориии! Маааальдіііви!».

«Квартал95» на чолі з з коміком Зеленським навіть випустив дуже смішну сценку з цього приводу.

Тепер виявилося, у президента-слуґі задекларовано не один офшор, в тому числі сама «Студія Квартал 95» — а свій черговий за вісім місяців відпочинок він проводить в Омані, на теплому узбережжі.

І, судячи з усього, не збирається його перервати навіть через чергову загибель бійця під Золотим, не дивлячись на «пєрємірья» та «розведення».

Звичайно, президент не порушує ніяких законів та має право і на офшорний бізнес, і на відпочинок за кордоном.

Просто постає питання — як тепер виглядають його звинувачення в цьому свого попередника?

Виходить, благий гнів на стадіоні та обурення в чисельних ефірах з цього та іншого приводів — то було шоу?
Комедія, щоби надурити електорат?

Ну, і слідом за повторенням того, в чому Зеленський звинувачував Порошенка — очікуємо хоч чогось, що буде віддалено нагадувати безвіз, Томос, асоціацію, джавеліні тощо, бо відпочити він вже встиг на пару президентських термінів.

Валерій Прозапас

Зеленский с семьей покинул Украину и без огласки уехал отдыхать в Оман.

Сначала украинский ресурс распространяет инсайд, что Зеленскому, мол, надоел Буковель — забрал семью и улетел в Оман. Затем офис презЕдента постфактум выкручивается:
«Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там найближчими днями у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні.
В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну»

Дмитрий Чекалкин

Олег Леусено:

ЗЕкоманда, не надо считать всех украинцев дебилами, как ваш электорат. «Зустрічі на найвищому рівні» проводятся планово и об этом всегда заранее знает пресса (если это, конечно, не диктаторский режим). Если это официальный или государственный визит, где встречи в аэропорту с государственной атрибутикой, где почести и отчеты МИД? Если вас всех в ЗЕкоманду понабирали по объявлениям, то я вас уверяю — остальные украинцы не глупее мультяшного «Короля-осла». Отдыхайте, резвитесь, но не гоните пургу.

Євген Магда:
Люди добрі, зупиніться
Ви нічого не розумієте у геополітиці
ПреЗЕдент тимчасово перебрався до Оману, щоб тримати руку на пульсі кризи, яка виникла після загибелі генерала Касема Сулеймані, та готується в разі потреби завдати потужного удару «95 кварталом»
Зберігайте спокій)))

 

Поделиться:
Загрузка...