Зеленский озвучил первый вопрос для незаконного опроса в день выборов

62
Зеленский озвучил первый вопрос для незаконного опроса в день выборов: «Нужно ли ввести пожизненное заключение за коррупцию в особо крупных размерах?»

Это нужно было кидать столько понтов для того, чтобы озвучить рядовую статью уголовного кодекса? При том, что имея на 200% «своих» прокуроров, за полтора года не только не посадить ни одного крупного коррупционера, но и по коррупционным схемам окружить себя олигархами, дружками по шоу-бизу, педофилами, корабельными соснами, конча-заспами и пуща-водицами?
Володя, когда придёт нормальный прокурор, а не твой очередной слуга, ты первым получишь пожизненное за те десятки нарушений закона, которые произошли и продолжают происходить при твоём президентстве.
И тогда мы зададим тебе не 5 вопросов, а все 50. И за каждый неправильный ответ — год на сцене Крыжопольской ИТК. На Ростов даже не рассчитывай…
(Поки «зелені» шиють 60 кримінальних справ п’ятому Президенту України, шостому вже загрожує сотні років тюрми. На скільки років вже «нацарював» Зеленський | СтопРеванш: https://www.youtube.com/watch?v=P99Rm5n0kFo…)
Коментарі щодо першого запитання Зеленського:
Україна бачила різні зразки популізму але ще ніхто не брехав виборцям так цинічно та нахабно. Ініціатива походить від людини яка покриває корупцію і всі зашквари слуг. Їх навіть не штрафують.
Хай Зеленський доб’ється покарання своїм корупціонерам бодай на ті терміни, які пропонує зараз ККУ.
Найбільші корупційні скандали у команді Зеленського:
30.10.2020 – народний депутат Гео Лерос розповів, як Банкова покриває Дениса Комарницького з Удару, якого НАБУ звинувачує у корупції на будівництві Воскресенського мосту у Києві. В обмін Комарницький фінансує депутатську групу в парламенті. За словами Гео Лероса 236 депутатів монобільшості регулярно отримують хабарі в доларах у конвертах готівкою.
17.09.2020 – народний депутат Оленксандр Юрченко звинуквачений у отриманні хабаря через помічника нардепа. Частина грошей мала бути роздана серед інших депутатів більшості. Генпрокурор кілька днів відмовлялася виголошувати підозру нардепу партії президента.
29.03.2020 — народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака домовляється про працевлаштування на певні посади в органах влади за винагороду.
04.03.2020 Звільнений міністр фінансів Ігор Уманський в інтерв’ю LB відкрито звинуватив прем’єра Дениса Шмигаля і голову Податкової служби Сергія Верланова у кришуванні розкрадання ПДВ на 5 млрд грн за місяць.
23.01.2020 «Слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров’я Андрієм Семиволосом, який пише: «Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить»
08.01.2020 НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань нардепа СН Андрія Геруса. НАБУ виконало рішення Вищого антикорупційного суду. З вимогою відкрити справу до суду звернувся адвокат екс-депутата Олега Ляшка.
12.12.2019 НАБУ почало розслідування щодо нардепа від «Слуги народу» Олександра Дубінського. Мова йде про лобіювання поправки, після якої, тютюнова галузь різко скоротила виробництво, а бюджет недоотримав мільярдні надходження. Справа стосується також нардепів СН Олександра Юрченка та Дмитра Холодова.
04.12.2019 НАБУ зареєстровано кримінальне провадження щодо нардепа від «Слуги народу» Дмитра Холодова. Підставою стало розслідування «Схеми». Частина 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 ККУ: закінченого замаху на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем.
24.10.2019 НАБУ і САП відкрила провадження за фактом можливого отримання 11 депутатами СН хабарів від Антона Яценка.
Поделиться:
Загрузка...