«Здають нерви»: Козак несподівано втрутився у засідання ТКГ

113

Заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак вперше особисто взяв участь у засіданні ТКГ по Донбасу, що відбулась сьогодні у онлайн-форматі.

Про це повідомив журналіст і представник ОРДО в ТКГ Денис Казанський.

«У ТКГ сьогодні мала місце неординарна ситуація. На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він ні разу не брав в них участі (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло», — написав Казанський.

За його словами, Козак був дуже роздратований та говорив емоційно.

«Як завжди, звинувачував Україну в небажанні визнавати бойовиків стороною переговорів і вимагав, щоб ми обговорювали «дорожню карту», запропоновану Росією через своїх маріонеток. Видно, що у Козака здають нерви», — повідомив Казанський.

Він припустив, що керівництво Козака вимагає від нього результату, “якого немає”.

“Тому сьогодні ситуація змінилася кардинально — якщо зазвичай росіяни ховаються за своїми смоляними опудалами, і намагаються говорити поменше, то сьогодні довелося виходити на перший план вже самому заступник керівника адміністрації президента РФ”, — додав представник.

P.S. Процес передачі полонених Медведчуку зупинений, — Кравчук

Процес односторонньої передачі полонених українців голові політради партії «Опозиційна платформа — За життя» народному депутатові Віктору Медведчуку зупинений. Літак з ними не вилетів з ОРДЛО.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

«Це питання вже зупинилося, і дуже просто. Той літак, який мав привезти людей, не вилетів. Не тому, що немає палива чи ще чогось. Виникає просте запитання: хто летить у літаку? Ці люди мають паспорти? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не просто подорож на конях — це дуже далека, причому міждержавна дорога. Спочатку вони летять із Донецька до Ростова-на-Дону, потім із Ростова-на-Дону до Мінська, а потім із Мінська в Україну. Це вже нездійсненне питання», — сказав Кравчук.

Поделиться:
Загрузка...