Заморожування конфлікту — один зі сценаріів путіна

112
Галина:
І вб’є ще немало наших солдатів, а генштаб буде покірно замовчувати…
Він з цією сім*єю в най@бушки грався. гонців посилав шоб тринділи, шо мол батько ваш загинув зразу і врятувати не можна було. А тут побратими загиблого вжух і відос викатили. І офіс заткнувся.
Хто вбив всіх»всеосяжною тишею» без права на відповідь і розвідку?- останній загинувший Рудик вбитий снайпером в скроню, але у Хомчака вони всі «небойові втрати»- крім того, що це приховування вбивств від окупантів, рідні за цими довідками, позбавлені виплат і пільг. Вир@дки зелені!
Кардинал:
З сьогоднішніх подій можна остаточно зафіксувати:
— Є незалежна Україна
— Є слуги рф які влаштовують собі корпоративи.
Це два абсолютно різних світи, і перший знищить другий, бо дибіли вважають себе богами на олімпі.
Зе:
Нехай дні перемир’я стануть місяцями, роками, десятиліттями.
— Десятиліттями — це як в Грузії чи Молдові, д@вбню. А от в Хорватії — о диво! — десятилітнє перемир’я не потрібне, бо агресора вигнали
— Заморожування конфлікту — один зі сценарієв путіна (другий — капітуляція України). Мовою КК це називається державна зрада.
Петро Порошенко:
Я розумію, що біля вагону Сердючки йому комфортніше, ніж біля танку. Не так лячно. Ви зрозуміли, про кого я? Він не розуміє значення параду ні для самих військових, ні для суспільства. Бо сильні ми не тільки бронею, але й духом перемоги.
«…зеленуваті болотні вогні люди сприйняли за світло дороговказу…»
Ну а чого ж воно так: як суд над Порошенком — тисячі людей на Софіївській площі, а як урочистості Зеленського — людей пусто?
Як офіціальне шапіто — лизоблюди з голими ж@пами, а як марш захисників — так знов тисячі із прапорами…
де ж та підтримка лохторату для лоха?
Йозеф Кнехт:
Білик, яка в 15 році їздила до Криму через москву з кіркоровим,винник,який знявся в проекті російських пропагандистів «всем мир» та не знає чий Крим, Матвієнко, яка ненавидить Майдан та вважає, що ми воюємо з братами, Потап, який зняв штани в росії.
Так Зе бачить День Незалежності.
Найкраща ілюстрація другого Дня Незалежності з Зеленським. Зростає лише діра в бюджеті (300 мільярдів). Падає лише виробництво. ЗЕкоманда займається шахрайством — записує як свої, дороги збудовані за Порошенка. А в той самий час сидять волонтери і ветеран — автор пісні яку співає 9 з 10 ветеранських компаній.
І так — лицемірство в повний ріст. ЗЕботва яка весь день волала про «розкол країни» раптом заволала про «на ході захисників було багато нормальнмх людей». Цвіль ти моя підвальна, ці нормальні люди скандували «Зелю геть!» Сам чув. Це про вас , про всяк випадок
Поделиться:
Загрузка...