Юрист-недоучка…

112
ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ПІДОЗРЮЄ, ЩО ДИПЛОМ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО ВИЩУ ОСВІТУ ФАЛЬШИВИЙ

Москаль уже зробив запит до Кривого Рогу, де офіційно навчався гарант.
Про це він сказав в ефірі «5 каналу» в програмі «СтопРеванш».
«Я зробив запит до Кривого Рогу – дайте його дипломну роботу. Є доступ до публічної інформації. Це публічно. Якщо ти не писав дипломної роботи, тобі не дадуть диплом. Тільки, кажу, не кажіть, що миші з’їли, затопили, хтось вкрав, десь загублена», – каже Москаль.
Неграмотність – лише одна з багатьох подібностей Зеленського та Януковича. Шостий президент так само любить розкіш: обіцяв передати державну резиденцію дітям, але сам переїхав до палацу. Його кортеж учетверо більший, ніж у четвертого президента – п’ятдесят машин.
Якщо Янукович відпочивав тільки на державній дачі в Криму, то Зеленський за півтора року, крім Одеси, Гути, Буковеля та острова Бірючого їздив на відпочинок у Бодрум, Париж, на Ніагарський водоспад. А новий, 2020 рік, почав зі скандального відпочинку в Омані.
«Він виявився дуже слабкою людиною, – не тільки інтелектуально, – яка досі не може зрозуміти, що таке президент і чим він має займатися. Слабкою на ті спокуси, які дає влада. Для нього на якийсь момент стало важливіше лімузини-кортежі-дачі-відпочинки, аніж власна робота», – говорить ексміністр транспорту Володимир Омелян.
А Геннадій Москаль додає: «Таким совком не був ні Кучма, ні Ющенко, навіть не був Янукович. Він чисто радянський совок”.

Головний ворог Зеленського і “слуг” ― статистика.

Вони продовжують розповідати, що у всіх бідах винен коронавірус, але падіння економіки почалося ще задовго до того.
Наслідки дилетантства при владі очевидні.
Поделиться:
Загрузка...