«Якомога більше трупів, якомога більше крові»: наміри кураторів Рубана у Москві ВИДЕО

3 251

Куратори Володимира Рубана, підозрюваного у нелегальному ввезенні зброї з тимчасово окупованих районів Донеччини, планували теракти у середмісті Києва, аби в такий спосіб спровокувати масові заворушення й відволікання збройних сил від участі у АТО

Про це у п’ятницю, 9 березня 2018 року, заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак під час спеціально скликаного брифінгу.

«Що вражає? Ми далі ще обов’язково надамо свідчення, документальні свідчення того, що планувалися масові, я підкреслюю масові, теракти. З мінометів мали розстріляти центральну частину міста Києва. І на запитання «Там же мирні люди? Там же будинки мирних людей?» …Це нікого насправді не хвилює», — розповів очільник СБУ.

За його словами, численні жертви серед мирного населення у Києві мали дестабілізувати політичну ситуацію у державі й забезпечити Росії вигідні їй зміни у зоні АТО.

«Мало бути якомога більше трупів, якомога більше крові. Йшлося про тисячі загиблих. І, як говорили їхні куратори з «ДНР» та з Москви, має бути хаос, внаслідок чого люди мають вийти на вулицю, а війська мають повернутися з зони АТО й перейти на Київ, щоб показати, що в Україні є громадянська війна», — пояснив Грицак.

При цьому він наголосив, що додаткові деталі «на жаль» поки що не може повідомити.

«Оскільки в цьому обсязі мені дозволили (процесуальні керівники даного розслідування — ред.) оприлюднювати цю інформацію «, — додав голова СБУ.

Поделиться:
Загрузка...