ЯКА ДО БІСА ВІЙНА З ОЛІГАРХАМИ?

42
Знаєте, мені просто смішно стає, коли провладні боти плачуться, ніби зміна ставлення преси до «Слуги народу», це наслідок боротьби Зеленського з олігархами. Мовляв, причина – у прийнятті закону про «деолігархізацію».

Так, то правда, прийняття закону про «ЗЕолігархізацію» збіглося в часі з конфліктом між Офісом президента і медіа-групою Рината Ахметова. Але. Як раз Володимир Зеленський з олігархами не боровся ніколи. На відміну від Петра Порошенка.
За президента Порошенка всі топ-олігархи країни стали бідніші у 2 і більше рази. Позаяк гаманці – це найбільш чутлива ерогенна зона в олігарха, протистояння олігархів з Порошенком цілком зрозуміле. Водночас.
За президента Зеленського топ-олігархи країни збагатилися від у 1,4 до 2,7 рази на тлі падіння виробництва і обвалу економіки через пандемію Ковід. Позаяк більше продукції за валюту олігархи продавати не стали, причина такого збагачення проста – олігархи змогли різко знизити розходну частини своїх підприємств. Коштом держави, звісно.
Пройдемося по конкретних прикладах. Олігарху Фірташу держава списала біля 25 мільярдів грн. боргів і ще приблизно 35 мільярдів реструктуризувала, тобто відклала їхню виплату на невизначений термін. Ще за мовчазною згодою НКРЕКП облгази Фірташа включають у квитанції температурні коефіцієнти, які (!) уже закладені в тарифи за газ. Тобто люди платять двічи.
Заява ніби ЗЕ бореться з олігархами особливо смішно звучить якщо торкнутися стосунків держави з олігархом Коломойським. Отут атракціон щирість у повний зріст. Зразу після обрання Зеленського президентом суди: підтвердили скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн; пробачили Укртатнафті (Коломойського), штраф на 1 млрд грн; НПК «Галичина» пробачили штраф на 326.9 млн грн.; скасували 60 млн грн податкового боргу МАУ Коломойського; “списали” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн. Щойно суд скасував Коломойському штраф 4,7 млрд грн. перед Антимонопольним комітетом. Це не враховуючи історії з «Центренерго» та інших дивовижних оборудок олігарха.
Очевидно, якби не арешт активів Коломойського на заході за позовом ФБР, саме Коломойський а не Ахметов мав збагатіти у 2,7 рази на тлі економічного занепаду країни. До речі, про Ахметова.
Зелені пропагандисти чомусь взагалі перестали пригадувати, що до вересня 2021 р. у Офіса Зеленського з олігархом Ахметовим були дивовижні стосунки. Ахметов збагачувався з астрономічною швидкістю, очевидно цьому процесу сильно посприяв дефіцит вугілля, з яким Україна в’їхала в опалювальний сезон торік. Пригадаємо, ще рік тому експерти говорили про можливість віяльних відключень – їх не сталося через теплу зиму, через імпорт електрики з Білорусі, і… через те що електрику і вугілля державі продавав ДТЕК. За ринковими цінами.
Прем’єр-міністром країни було призначено колишнього топ-менеджера ДТЕК Шмигаля (він досі на посаді). В уряді з’явилося чимало людей Ахметова. Зеленський у флісці а-ля ЗСУ виступав на каналі Ахметова – і той самий Савік Шустер навколо нього хіба що гопака не танцював. Ба-більше, коли Зеленський почав носитися з темою деоліграхізації, канал Ахметова запустив шоу «Велика деолігархізація», чим ясно показав, що структури холдингу Ахметова не бояться жодних деолігархізацій.
Яке до біса протистояння з олігархами, шановні? Суперечка між ОПУ і Ахмєтовим з банальщини – боротьби за владу. На каналах Ахметова прописався щойно звільнений екс-спікер Разумков. Разумков розколює «Слугу народу» і через це ОПУ наїхала на Ахметова. Все решта – справа техніки.
«Слуги народу» пафосно заявили, що не ходитимуть на канал олігарха Ахметова. Свої тези вони озвучують виключно з каналу олігарха Коломойського. Боротьба з олігархами, кажете?
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 — планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни. Тобто це я все почав.

На думку президента саме я оприлюднив відео з Байрактару і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). Влада підозрює, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну!

А я думаю, чого б це «позитивні блогери» мені як під копірку пишуть, що це ж я як пореченков стріляю — тобто прирівняли російського терориста до громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи. ДБР контролює у Зеленского один з керівників знищення протестів на Майдані — Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака. На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді — намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні.

Думаю, що тепер координація дій офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною. Я не збираюсь кудись їхати з країни, я залишусь тут я вийшов на Майдан вісім років тому. Там не було Зеленського, не було Єрмака, а Татаров та Портнов там був одними з координаторів. Шо ж, ті, хто мене замовив тепер відомі для всіх.

Юрій Бутусов

Поделиться:
Загрузка...