Як поміняти пса на газ та чи може податківець очолити Держкіно?

93
З кого складається президентська партія та чому її член, депутат Брагар то пише заяву в поліцію на волонтерок, то радить пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комуналку, навіщо на посаду голови Держкіно «Слуги» призначають колишню податкову інспекторку — про це у щотижневому блозі Миколи Княжицького.

Що відбувається з партією Зеленського «Слуга народу»?

От депутат Брагар пішов на телевізійний канал. І коли зателефонувала пенсіонерка зі скаргами на те, що не може платити за газ, він порадив їй продати собаку, заплатити за газ і жити щасливо. Ну хіба може твереза людина при здоровому глузді таке говорити? А перед тим той самий депутат Брагар звернувся до поліції зі скаргою на волонтерку-госпітальєра, дівчину, яка була на фронті і разом з подругою верталася з похорону свого хлопця. Дівчина поскаржилася на водія автобуса, бо водій включив неліцензований піратський серіал російського виробництва – російською мовою на повний голос – а коли дівчата-госпітальєри виступили проти такої трансляції і нав’язування їм такого продукту, просто висадив їх на дорогу. Так от цей депутат Брагар поскаржився на цих дівчат у поліцію. Усе нормально з депутатом Брагарем?

Хтось скаже про конспірологічну теорію, що це буцімто «Опозиційна платформа – За життя» заплатила йому гроші, щоб він розвалював «Слуг народу». Тим більше, що депутат Брагар – заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова Нестора Шуфрича. Хтось вважає, що це якась інша складна провокація. А все дуже просто. Партія «Слуга народу» і складається з таких депутатів Брагарів. За невеликим виключенням.

І в цьому причина призначення головою Держкіно людини, яка завідувала невеличким запорізьким кінотеатром, яка не мала досвіду ані в кіновиробництві, ані в інших процесах, пов’язаних з кіно. яка для влади Зеленського виявилася розумнішою, талановитішою і придатнішою, ніж, наприклад, Юлія Сінькевич, яка є генеральним продюсером одного з найкращих в Україні, Одеського кінофестивалю.

Тому за майбутнє нашого кіно, так само як за майбутнє нашої культури, так само як за майбутнє нашої здорової думки, здорового почуття гумору, за майбутнє нашої країни у нас є підстави хвилюватися.

Але я переконаний, що ненадовго. Переможемо.

Микола Княжицький

P.S.

Станом на ранок неділі, 2 лютого 2020 року, допис 25-річного народного депутата від фракції «Слуга народу» Євгена Брагара, в якому він ніби перепрошує у мешканки передмістя Кропивницького за адресовану їй поради продати пса аби сплатити за спожитий газ, набрав понад 5 тис. коментарів

Йдеться про переважно осудливі репліки й звернення до політика.

«Здавайте мандат! Ви не гідний бути в парламенті! За які такі заслуги вас повинні утримувати українські платники податків? Мову українську ви не любите, над пенсіонерами знущаєтесь.

Вам треба ще набиратись життєвого досвіду, піти захищати Україну, набратись розуму! Такі депутати в 25 років без знань, досвіду, любові до України — нам не потрібні! Здавайте мандат!», — пише йому користувачка Зоряна Яницька.

«Ти знаєш що ти не компетентний і ти лізеш в політику. Ти — злочинець.

Бо усвідомлюєш що ти не можеш ніц поміняти, а сидиш і отримуєш величезні зарплати. Йди звідти! Складай мандат!»,- підтримує її пропозицію Галина Литвинюк.

«Якщо ти не навчився відповідати на чутливі питання але добре демонструєш своє презирство до людей то як ти можеш бути народним депутатом? Здай мандат!»,- додає Михайло Скляр.

 

Поделиться:
Загрузка...