Вышиванка или косоворотка: верховный Главнокомандующий поздравил морскую пехоту в беретах с цветом старого образца

1 333
Морські піхотинці дякують дуже дякують «верховному головнокомандуючому» за привітання з фотографіями їхнього роду військ у беретах з кольором старого зразку.

Чи це «Рohuy!», чи «какая разніца?» вже неважливо — рівень його зневаги до армії не вражає як ТСН, народ хаває і не таке.
Валерій Прозапас
Верховный Главнокомандующий поздравил морскую пехоту. Ну… молодец.
А то, что там старая форма и старые береты… так «какаяразница»?
Какая разница — вышиванка или косоворотка?
Да да…
Юрій Бірюков
Цей пост для мене закрив дискусію про вишиту косоворотку Зеленського. От так Офіс президента привітав українську морську піхоту з її професійним святом. Замість штормових беретів на фото, старі — чорні. Часів СРСР.
Фото, щоправда, оперативно прибрали після збурення соцмереж. Але кеш пам’ятає все. І от що я вам на це скажу. Не можна хиляти борщ личаком два роки підряд.
То була не подільсько-дніпропетровська вишиванка, як загорлали захиснички ЗЕ в т ч з лав Нацкорпусу. Це була таки вишита косоворотка. Російська. Це не помилка, що на вітанні не штормові берети, а чорні. Це все — робота на виборця «какая разніца». Це пряме продовження тези, що байдуже чим іменем називається вулиця «єслі ана заасфальтована».
Нас тупо привчають до російських символів під гаслом «какая разніца» руками Зеленського, користуючись його високим рейтингом. Українців привчають до думки про «адін народ». І ті з зелених, хто це заперечують, або ідіоти, або закінчені лицеміри. Бо інакше не розуміти все це — нереально.

Поделиться:
Загрузка...