ВІЙСЬКОВИМ З/П НЕ ПІДНІМУТЬ

37
Щойно наш найвпливовіший лідер сучасності з трибуни Верховної ради пообіцяв підняти з/п військовим. Пам’ятаєте це?

Так от — збрехав. Цинічно збрехав — прямо в очі.
Офшорний міністр оборони Резніков під час години запитань до уряду повідомив, що аби підняти з/п солдата до «середньої мінімільної можливості заробляти» (14300 грн) потрібно 18 мільярдів грн, але в держбюджеті таких грошей нема. Тобто наступного року не підвищить ніхто і ні чорта. Справді, це ж вам не часи Порошенка коли прямо під час війни знайшли кошти аби підняти з/п солдата у чотири (!) рази, від 2К до 8К!
18 мільярдів аби збільшити з/п військовим, в уряду нема. 4 мільярдів аби погасити заборгованість по з/п бюджетникам, в уряду нема. Проте преЗЕдент обіцяє вийняти з економіки 47 мільярдів рентних платежів, аби втілити в життя популістичний проект про економічний паспорт українця, тобто про «роздачу грошей дітям».
Цікаво, як ще мусить забрехатися найвпливовіший, аби українці збагнули наскільки примітивно їх дурять?!
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S. Наразі у Держбюджеті на наступний рік відсутній ресурс для збільшення заробітної плати військовослужбовців Збройних сил України.

Про це розповів в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді міністр оборони Олексій Резніков.

«Станом на сьогодні заборгованості немає в ЗСУ, але, звісно, вона може з’явитись, і ми над тим працюємо (щоб не з’явилася заборогованість із зарплати. — Ред.). У нас є взаємодія з міністром фінансів, я думаю, що ми не будемо доводити ситуацію до казусів», — сказав Резніков.

«Мінімальна моя задача… Сьогодні солдат отримує в середньому 10,2 тис. грн, а середня мінімальна можливість заробляти – 14,3 тис. грн. Тому, як мінімум, моя задача на 30% збільшити і по сітці вверх. Для того, щоб це у майбутньому році відбулося, треба плюс 18 млрд грн. На жаль, сьогодні в державному бюджеті такого ресурсу немає», — пояснив він.

«Ми будемо шукати компромісні рішення: протягом 3 років вибудуємо модель зрозумілу, прозору, а найголовніше – справедливу», — пообіцяв міністр.

Нагадаємо, що під час другого читання проєкту Держбюджету-2022 на фінансування прокуратури додали 500 млн грн, а на фінансування фільмів — 1 млрд грн.

Останній раз зарплату військовослужбовцям піднімали три роки тому. 

Поделиться:
Загрузка...