До речі, є зла і трагічна іронія в тому, що в гімно-студії, на ютуб-каналі Романєнко — колишнього спічрайтера Януковіча, русофіла і українофоба, постійно збираються проросійські чорти та консерви, щоб поговорити про «трагедію» та «провину» України у війні та у всіх інших «бєдах».
Ні про нашу силу, незламність і перемогу, ні українською мовою, а про тупу провину і меншовартість, і обовʼязково — на могучєм русском язикє.
Я пишу про це буквально весь час.
Канал Романєнко — це про відсутність українських цінностей та волі до перемоги. Коли в тебе в центрі стоїть не Україна, а «інтєрєси росії» в Україні, тобто ти називаєш країну, в якій досі годуєшся — за кремлівськими методичками — країною «вєчного Голодомора».

