Відбудеться засідання Печерського суду по «справі Журавля»

58
Завтра, 12 листопада, об 11.00 відбудеться засідання Печерського суду по «справі Журавля».
За позовом батька загиблого розвідника-морпіха до особи, яка, на жаль, обіймає посаду Верховного головнокомандувача, і Президента України – Володимира Зеленського.

Сергій Журавель звинувачує «найвпливовішого політика світу» в тому, що саме його дії (і бездіяльність) – спричинили смерть його сина — Ярослава. Якого не було евакуйовано з поля бою, і він стік кров’ю саме завдяки «особистому контролю» вищого чиновника країни.
Понад рік триває «судовий пінг-понг». Попри рішення Печерського суду, якого ми з вами досягли, і за яким ДБР зобов’язане внести справу до Єдиного Реєстру, і розпочати процесуальні дії – цього не сталося. Апеляційний суд задовольнив «претензії» ДБР і відправив справу назад до Печерського суду. Хоча колишнє рішення не скасував, і воно мало бути виконане.
Ми давно не кликали вас на цей суд. Бо судді – один за одним брали самовідведення. Чи то під тиском Офісу Президента. Чи то зі страху. Чи тому, що не хотіли входити в протистояння з першою особою країни. Або з усіх трьох причин.
Тож із усім цим протистоянням працювали адвокати. Проштовхували процес уперед, і подавали скарги на дії (бездіяльність) ДБР та Генерального прокурора (розгляд скарг також гальмують через всі сили).
Але настав час діяти всім разом.
Завтра суд має відбутися по суті справи. І нам дуже потрібна ваша підтримка та присутність.
Тому що затягуючи судовий процес, влада домагається саме цього. Щоб суспільство забуло загиблого морського піхотинця та його товаришів. Щоб справу по-тихому можна було «спустити на гальмах». Щоби винні ніколи не понесли відповідальності.
Дивно, правда? Вони ж казали, що ні в чому не винні? То чому ж більше року вони всіма силами гальмують процес?
Ми доведемо справу до кінця. Завтра ми маємо показати, що ми не забуваємо, і не кидаємо своїх.
Ми всі пам’ятаємо. І хочемо справедливості.
Ми чекаємо на вас завтра 12 листопада, об 11.00 під Печерським Судом (вул. Володимирська 15)
Батько Ярослава Журавля – Сергій Журавель. Його адвокати – які відкрито розкажуть про суть справи. Його побратими. Андрію Підлісному, який брав участь у всіх подіях, і двічі намагався витягнути Журавля – теж є щось сказати.
Там будемо ми, ГО «Res_Publica. Брати по Зброї», що допомагають і допомогатимуть у всьому, що стосується справи і родини.
Там будуть усі, кому не байдуже.
Приходьте усі, хто зможе. У «цих» — нічого не вийде.
Справедливість має перемогти.
Поделиться:
Загрузка...