В США от ковида умер самый известный блогер-антивакцинист

79
В США от ковида умер самый известный блогер-антивакцинист. Стивен Хармон, который высмеивал прививки, заразился коронавирусом и скончался после месяца тяжелой болезни.

А ведь парню было всего 34, и он отказывался от вакцины, утверждая, что его защитит вера. Перед смертью шутил о пандемии и утверждал, что доверяет Библии, а не экспертам по инфекционным заболеваниям.
❗️ Знаете, что самое галимое в этой ситуацити? Что очередная смерть очередного антивакса ничему не научит других. Эти «другие», буду верить в то, что их спасёт Бог, соседка Галя с её уринотерапией, коллега Вова с его гомеопатией, стопарик дезинфицирующего самогона или просто глубокая убеждённость в том, что пандемии нет, а «вот это всё» — заговор олигархов, придуманный для собственного обогащения. Ну, и конечно, для чипирования всего человечества.)
Хотите быть следующим? Вперёд! Упоротость страшнее любого вируса.
Helgi Sharp

P.S.

Стівен Хармон, член протестантської церкви Hillsong, був затятим антивакцинатором та багато жартував про те, що не робив щеплення.

«У мене 99 проблем, але вакцини серед них немає», — написав у червні 34-річний чоловік у Twitter, де мав 7 000 підписників.

Він лікувався від пневмонії та Covid-19 у лікарні в передмісті Лос-Анджелеса, де і помер в середу.

За кілька днів до смерті Хармон задокументував свою боротьбу за виживання, розмістивши свої фото на лікарняному ліжку.

«Будь ласка, моліться, вони хочуть під’єднати мене до апарату штучної вентиляції легенів», — написав він.

У своєму останньому дописі в середу Хармон сказав, що вирішив погодитися на ШВЛ.

«Не знаю, коли я прокинусь, моліться, будь ласка», — написав він.

Попри боротьбу з вірусом, Хармон як і раніше відмовлявся від вакцини, стверджуючи, що його віра захистить його.

Перед смертю він жартував про пандемію та вакцини, ділячись мемами зі словами, що довіряє Біблії, а не провідному американському експерту з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі.

Засновник Hillsong Брайан Г’юстон підтвердив смерть Хармона у Twitter в четвер.

«Бен щойно передав нам жахливу новину про те, що наш дорогий друг Стівен Хармон помер від Covid. Це жахливо», — написав Г’юстон.

Поделиться:
Загрузка...