В результате обстрелов российских войск двое украинских воинов погибли, 9 — ранены

160
За минувшие сутки, 11 сентября, в районе проведения операции Объединенных сил, зафиксировано 14 нарушений режима прекращения огня со стороны войск РФ.

Об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба ООС.

В направлении Новогнатовки российские наемники обстреливали наши позиции из запрещенных Минскими договоренностями артиллерийских систем калибра 122 мм.

Из этого же крупнокалиберного оружия российско-оккупационные войска совершили обстрел гражданской инфраструктуры Новогнатовки, в результате чего повреждено частное здание и прилегающая территория. Пострадавших среди местного населения нет.

Также, из артиллерии калибра 122 мм враг дважды вел многочисленные обстрелы вблизи Верхнеторецкого.

В районе Золотого-4 оккупанты открывали огонь по позициям украинских защитников из ручных противотанковых гранатометов, подствольных гранатометов и стрелкового оружия.

Вооруженные формирования Российской Федерации применили станковые противотанковые гранатометы недалеко от Старогнатовки.

Вблизи Талаковки и Нью-Йорка наемники вели прицельный огонь из ручных противотанковых и автоматических станковых гранатометов.

Кроме того, в районе населенного пункта Нью-Йорк российско-оккупационные войска с помощью беспилотного летательного аппарата сбросили мины калибра 82 мм.

Недалеко от Причепиловки враг применил гранатометы различных систем и минометы 120 калибра.

Также из гранатометов различных систем и стрелкового оружия было обстреляно Водяное, что на Приазовье.

Позиции вблизи Новоалександровки попали под обстрел из крупнокалиберных пулеметов.

Кроме того, в Донецкой области зафиксировано два пролета вражеских беспилотных летательных аппаратов типа «Орлан-10» с пересечением линии разграничения.

В результате вражеского огня двое военнослужащих из состава Объединенных сил погибли, девять — получили ранения, еще один — боевое травмирования. Состояние здоровья трех защитников — средней тяжести, остальных — удовлетворительное.

P.S.

За добу двоє загиблих і десять поранених.
Ми не почуємо реакції «верховного головнокомандувача» — він знову нагороджує державними орденами акторів з » Папіка» та «»Слуґі народа».
Він знову говорить про що завгодно, тільки не про війну, не про Путіна як її винуватця, не про необхідність приймати якісь рішення — а наші продовжують гинути, і окупант демонстративно обстрілює вже цивільні будинки.
Так, у війні Зеленський не винен, хоча сам звинувачував в ній свого попередника — але реагує на неї згубно для держави та її авторитету в світі.
Він винен в тому, що українська кров знову нічого не варта, про неї не більше не говорять на термінових засіданнях Радбезу — а Путін навпаки відвойовує свої позиції.
Схоже, фразочка «оні нє туда полєзлі» так і залишиться девізом часів «головкома» Зеленського.
Валерій Прозапас

P.P.S. У нас знову загиблий і десятки поранених, про яких принципово мовчить влада

На кордоні з Білоруссю замість Білорусі тепер РФ.
Добудовано «Потік-2», який має потенціал обрушити економіку та безпеку.
На фоні цих загроз хтось високо у владі злив Путіну операцію українських спецслужб, про що вже знає весь світ, тільки не інформаційно окуповані власними «ЗМІ» українці.
.
Без доказів і права на захист в клітках сидять військові, в парламенті жлобський угар, в економіці криза, оборонне замовлення не виконано вже другий рік….
.
….І тут одночасно від біло-зелених польт лунає: «Порошенко что-то нє так сказал!», «ЄС» не така, ГО не такі, всєх надо разогнать!», «оні нічєму нє учаться, нє надо нікакіх сєток і обладнання на фронт!», «нас нє услишат как ми нічєго нє прєдлагаєм!» — перелічувати можна годину.
І кульмінаційне, відмежувально-інфантильне — «опять просрєтє (?) вибори»;
більше ж нема про що переживати і говорити, наприклад як взагалі до тих виборів добратися без повноцінного узурпатора та капітуляції.
.
До українців, вистріливших собі в ногу в 2019, за нехитрою технологією обкатують людей, наступного разу готових спробувати вистрілити собі в голову.
А тут вже навіть найідеальніший Порошенко безсилий — тим більше завжди знайдуть як премудро від безпомилкового головного відволікти помилками в деталях.
Валерій Прозапас
Тільки що дізнався, що в наслідок обстрілу ворога наших позиції на Донбасі загинув наш воїн. Ще десятеро воїнів отримали поранення. Тварини з того боку продовжують обстріли, бо в Кремлі хочуть ескалації військового конфлікту. Хочуть переходу до активної фази війни.
Але є те, що беззмінно. Президент мовчить, не виказує співчуття та не називає Кремль та Путіна вбивцями наших воїнів. І це вже не дивує, а лише дратує.
Моє співчуття родині та близьким загиблого воїна, бажання скорішего одужання пораненним та бажаю скорішого потрапляння до аду всім тим хто вбиває українців та віддає наказизи про вбивства.
Слава Героям! Смерть ворогам!
Borislav Bereza
У наслідок обстрілів за останню добу один захисник України загинув та 10 отримало поранення.
За даними штаба ООС втрати ворога за вересень склали 6-200 та 12-300. Хоча б нашим військовим припинили забороняти стріляти у відповідь!
А Зеленський і надалі розповідає про «режим тиші» завдяки його зусиллям!
Поделиться:
Загрузка...