В результате обстрела россиянами на Донбассе погиб украинский воин

71
В воскресенье, 22 августа, наемники российско-оккупационных войск на востоке Украины трижды нарушили режим прекращения огня. В результате вражеских обстрелов погиб один украинский воин.

Об этом сообщает в Facebook пресс-центр штаба операции Объединенных сил на Донбассе.

Один из вражеских обстрелов был зафиксирован возле Луганского. Оккупанты обстреляли позиции ООС из автоматических станковых гранатометов и крупнокалиберных пулеметов.

Неподалеку Марьинки российские наемники вели огонь из стрелкового оружия и крупнокалиберных пулеметов.

Кроме того, в Луганской области был зафиксирован пролет вражеского беспилотника типа «Орлан-10» с пересечением линии разграничения.

«В результате вражеского обстрела один военный получил огнестрельное ранение, несовместимое с жизнью. Командование Объединенных сил выражает искренние соболезнования родным и близким погибшего», — говорится в сообщении.

P.S. Про трьох загиблих цього тижня влада знову мовчить, як і головнокомандувач, який вперто ігнорує ці смерті, хоча на своїй офіційній сторінці встигає реагувати на все інше.
Ані звернень до міжнародних структур, ані простого співчуття родинам — нічого.
Раніше через війну регулярно збирали Радбез ООН і фіксували злочини РФ, тепер світ відвернувся від цієї теми, бо в самій Україні офіційно шукають можливості «договориться» з Путіним, і як бачите, частина союзників зуміла домовитись з ним раніше.
І всіх все влаштовує, слухаємо маячню з телевізора про «план К-В-Н» та від позитивних блогерів про неймовірні успіхи в чомусь там.
При цьому переважна більшість переконана в «поганих Мінських», які підписувалися після загибелі більше СЕМИСТА бійців лише в серпні 2014 року.
Бо так само тоді не хотіли нічого знати про реальність і мотивації дій української влади, як і зараз не здатні визнати брехню своїх малоросійських обранців.
Гучне мовчання це зручно. Але дуже підло.
Поделиться:
Загрузка...