В Офісі президента заявили, що візит Зеленського до Оману був приватним

111
Офіс президента України офіційно повідомив, що візит Володимира Зеленського до Оману на початку січня був приватним

Про це йдеться у відповіді ОПУ на депутатський запит, оприлюдненій народним депутатом Володимира Ар’євим у Facebook.

«Поїздка президента України до Султанату Оман не була офіційним візитом, не мала офіційного статусу, здійснювалася з приватною метою та за власні кошти», — йдеться у документі.

В ОПУ також зазначили, що інформацію щодо вартості поїздки Зеленський оприлюднить у декларації.

«Приватна подорож передбачає особисті витрати на неї, а вся інша запитувана інформація буде оприлюднена в декларації президента України», — йдеться у відповіді ОПУ.

Сам Ар’єв назвав брехнею попередні повідомлення ОПУ щодо поїздки Зеленського до Оману.

«Брехня викривається! Тепер офіційно: візит Зеленського до Оману не мав жодного статусу і був ПРИВАТНИМ! Отже, всі зустрічі, якими намагалися замилити очі, були неофіційними. Відповідно, про що там домовлялися — це має стати питанням для новостворених антикорупційних органів. Так само, як ці органи повинні поставити інше питання — чому в передбачений строк не була внесена в електронний реєстр декларацій ця поїздка, яка явно і суттєво перевищувала мінімальний ліміт невнесення, судячи з цін в оманському готелі і вартості чартерного перельоту?» — написав Ар’єв.

Раніше в ОПУ заявляли, що в Омані Зеленський зустрічався із главою оманського МЗС Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

БРЕХНЯ в черговий раз ВИКРИТА.

Офіс президента у своїй відповіді на запит вказав, що візит Зеленського до Оману «не був офіційним», а також здійснювався «з приватною метою», а також «за власні кошти».

Тобто всі виправдання ОПи і самого Зеленського про те що проводив перемовини з керівництвом Оману були абсолютною брехнею.

Також Зеленський витратив власні кошти на поїздку. Проте, такий дороговартісний вояж досі не вказаний в декларації, що порушує законодавство про декларування. Тобто президент прямо порушує Закон.

БРЕХНЯ — це головна риса теперішньої влади, скільки вони б не приховували правди, рано чи пізно це стане явним.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...