Украинец Абраменко завоевал историческое «золото» на Олимпиаде-2018

3 709

Украинец Александр Абраменко завоевал золотую медаль на Олимпиаде-2018 по лыжному фристайлу.

Он набрал 128,51 балл и стал чемпионом.

Спортсмен завоевал первую медаль для украинской сборной на Зимних Олимпийских играх 2018 года

На втором месте — спортсмен из Китая Цзю Цзоньянь с результатом 128,05 балла, а бронзу получил россиянин Илья Буров cс результатом в 122,17 баллов.

Результаты финала

Абраменко стал первым в истории украинцем, завоевавшим медали во фристайле и третьим в истории нашей страны олимпийским чемпионом на Зимних Олимпиадах.

P.S. 

Українська збірна завдяки перемозі фристайліста Олександра Абраменка піднялася в неофіційному медальному заліку Олімпійських ігор у Пхьончхані до чільної двадцятки. Нині українські олімпійці ділять 17-ту й 18-ту сходинки з командою Польщі, яка також має одне олімпійське «золото».

Олександр Абраменко

Українці випереджають у цьому списку такі сильні команди, як збірна Китаю, яка хоч і має шість нагород, але серед них – жодної золотої (п’ять срібних і одна бронзова медаль). Також позаду опинилися «олімпійські атлети з Росії» – нуль золотих, три срібних і вісім бронзових медалей.

Очолюють змагання за першість серед зимових спортивних націй світу норвежці, у них по дев’ять золотих і срібних та вісім бронзових медалей. Команда Німеччини дихає їм у спину – дев’ять золотих, п’ять срібних і чотири бронзових нагороди. На третій позиції – Нідерланди (6 – 5 – 2), також у чільній десятці – Канада, США, Швеція, Австрія, Франція, Південна Корея та Швейцарія.

Поделиться:
Загрузка...