У Зеленського зруйнували іномовлення, щоб показувати проекти «95 кварталу» за кошти платників податків

77
Влада Зеленського підмінила якісне інформаційне іномовлення, яке допомагало розповідати світу про події в Україні, російськомовним розважальним телеканалом, на якому можна «крутити» «95 квартал»

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у своєму відео-блозі.

«Рік тому Зеленський і «Слуги» пообіцяли як видатні комунікатори нову інформаційну політику і стратегію боротьби за уми на окупованих територіях. Сьогодні ми бачимо цю політику в усій красі – ухвалено закон про систему іномовлення в Україні, яким насправді знищено єдиний державний англомовний телеканал, який всі ці роки давав незаангажовану інформацію про боротьбу України за відновлення територіальної цілісності і суверенітету англійською та іншими іноземними мовами на весь світ», – наголосила вона.

«Що створено сьогодні? Російськомовний розважальний канал на гроші платників податків. Тепер кожен українець платить за те, щоб російськомовний канал з легким розважальним контентом наповнювався «Сватами» та іншими продуктами «95 кварталу», – сказала співголова фракції.

«Як вдалося деформувати громадську думку, рік тому в Україні вже всі побачили за результатами виборів. Тепер на окуповані території будуть транслювати «Свати», де в головних ролях ті, хто виправдовують анексію Криму та інший «квартал». І не буде там жодної серйозної інформації про те, що відбувається в Україні», – додала Ірина Геращенко.

Співголова фракції зазначила, що створений розважальний телеканал по суті є платформою для продажу продукції «95 кварталу», адже вона є російськомовною.

«Насправді це продовження політики «какая разница». Не вийшло в березні, коли намагалися в Мінську провести консультативну раду, через супротив «Європейської Солідарності». Не вийшла платформа Сивохи через супротив громадськості – тепер іде нова тема. Будуть запускати через «іномовлення» на окуповані території «Свати», «Квартал», але за гроші платників податків. Тобто Зеленський буде і свою ідеологію туди впроваджувати, але ще й його компанія буде від цього гроші отримувати. Така собі торгівля на крові серіалами», – наголосила вона.

Також Геращенко підкреслила, що інтерв’ю Дмитра Гордона з представниками окупаційної влади Донбасу і Криму є неприпустимими.

«Де супротив громадськості? Вона мовчить… Так само як і мовчить згідно інтерв’ю Гордона. Гордон виправдовує, що він це робив на замовлення спецслужб, щоб допомогти їм передати інформацію про злочини колаборантів і терористів у Гаагу. Які ж у нас спецслужби, якщо їм потрібен Гордон, щоб зібрати докази про захоплення Донецька, Луганська і про те, що Поклонська фальсифікувала справи проти кримських татар і українців. Власне сьогодні Гордона виправдовують, навіть радники Зеленського. Це дійсно спеціальна місія – спецоперація по поверненню покидьків в український інформаційний простір. Ну, а потім буде продовження тези «один народ». Ми маємо цьому протистояти», – зауважила Ірина Геращенко.

Поделиться:
Загрузка...