У Юлії Тимошенко є три безумовних світових рекорди

734

У Юлії Тимошенко є три безумовних світових рекорди, які впевнено можна заносити до Книги рекордів Гіннеса, хоч про них і не завжди знають її ошукані прихильники:

1) Друге найглибше у світі економічне падіння серед 193 держав-членів ООН (-14,8% ВВП у 2009 р.), досягнуте в умовах миру і відкритих ринків по всьому периметру кордонів.

2) Найнижче фінансування Збройних Сил на планеті Земля, серед усіх країн світу (не рахуючи країн, в яких немає армії) — лише 0,81% від ВВП у 2009 р.

3) Рекордне у світі нарощування державного боргу України всього лише за 1 рік (+54% державного боргу упродовж одного 2009 р).

Вона дуже-дуже хоче ставити нові такі рекорди!

 Олександр Палій

P.S.

Юлія Тимошенко вдягалася і вдягала свою «каманду» у біле-біле.
А насправді привела на чільні посади державних зрадників України, зокрема міністра оборони Януковича, російського громадянина Лебедєва, який нищив українську армію, намагався скоротити її до 50 тисяч, а в момент агресії Росії в Криму допомагав окупантам.

Екс-голова фракції БЮТ в Київраді Артеменко у вирішальний момент формування американської адміністрації Трампа передав через російських шпигунів нібито «український план врегулювання», який мав на меті підірвати переговірні позиції України і який передбачав здачу Росії Криму в оренду а потім назавжди, федералізацію та відмову України від вступу до НАТО.

Радник Тимошенко Андрій Портнов втік до країни-агресора, звідки продовжує підривну роботу проти України.

Перший номер у виборчому списку Тимошенко Савченко отримала від Росії в Горлівці міни для обстрілу центру Києва.

Також Юлія Тимошенко привела до влади через список своєї партії низку убивць, зокрема народних депутатів Лозінського і Шепелєва.

P.P.S.

Середня зарплата в Україні на травень 2014 р., коли президентом було обрано Петра Порошенка, становила 3430 грн, і при тодішньоу курсі 11,90 грн за долар дорівнювала $ 288 (https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/2014).

Середня зарплата в Україні за липень 2018 р. становила 9141 грн грн. (https://biz.nv.ua/…/realna-zarplata-ukrajintsiv-znachno-zro…), що при курсі 26,75 приблизно дорівнювало $ 342.

Тобто ПІД ЧАС ВІЙНИ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА В УКРАЇНІ (В ДОЛАРАХ) ЗРОСЛА НА 18,75%.

Тож, за 4 роки президентства Порошенка зроблено неймовірне: попри те, що країна внаслідок агресії Росії втратила 22% промислових підприємств, вона зупинила ворога, визволила дві третини Донбасу, на рівному місці збудувала Армію, втратила ринки по половині довжини кордонів, знайшла нові кращі ринки в Європі, добилася економічного зростання третій рік поспіль, позбулася газової залежності від Росії, зробила Росію винною Україні за газ і т.д., а доходи населення від усіх цих перипетій не лише не впали, як це було скрізь і завжди у воюючих країнах, а навіть дещо підросли.

Нагадаю, у Великій Британії, яка була серед переможців у Другій Світовій війні, карткову систему розподілу харчів було ліквідовано лише 1954 року, через 9 років після перемоги.

При цьому, слід відзначити, що реальна купівельна спроможність нинішніх 27-28 гривень суттєво вища, ніж 12 гривень у 2014, тобто реальна купівельна спроможність середньої зарплати нині також вища, ніж купівельна спроможність середньої зарплати у 2014.

Поделиться:
Загрузка...